2020-04-07 - Kauno rajonas, Kumpių k.

Virtualus renginys „The Virtual Exibithion: Channel Trends + Visions“ vyks visose ALSO Grupės šalyse

Renginai Europoje uždrausti? Priešingai! Po sėkmingo online CTV renginio Vokietijoje, nutarėmė jį surengti ir kitose šalyse. Balandžio 28 d. CTV renginys vyks net dvidešimtyje ALSO šalių: Prancūzijoje, Nyderlanduose ir Belgijoje, keturiose Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Baltijos šalyse bei Ukrainoje, Baltarusijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Kroatijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Čekijoje ir Vengrijoje.

Dėl skaitmenizacijos renginio dalyvių skaičius Vokietijoje, Šveicarijoje ir Austrijoje buvo kur kas didesnis nei įprastoje mugėje. Be to, partneriai pastebėjo, kad apsilankymas buvo labai vertingas, nes jie galėjo sekti kiekvieną dominančią temą. Kiekvienas pranešimas buvo įrašytas. Renginyje apsilankė virš 6000 lankytojų, kurių kiekvienas sudalyvavo 5 pristatymuose ar internetiniuose seminaruose bei iš viso sugeneravo daugaiu nei 100 000 paspaudimų.

Gustavo Möller-Hergt, ALSO Group vykdantysis direktorius teigia: „Puikūs renginio dalyvių atsiliepimai paskatino surengti tokį renginį visose ALSO šalyse“.

Tarptautinėse parodose partneriai gali tikėtis įvairių ir įdomių pranešimų ir webinarų. Daugybė tiekėjų dalyvaus šiame renginyje. Nuo balandžio 8 d. visus partnerius kviečiame registruotis nemokamai renginio internetinėje svetainėje.