2020-03-16 - Emmen

Koronaviruso pasekmės ALSO padeda klientams

Mes sekame naujausius įvykius nuo pat koronaviruso plitimo pradžios ir sėkmingai taikome įvairias priemones norėdami apsaugoti tiekimo grandinę ir užtikrinti asmeninį darbuotojų, klientų ir partnerių saugumą. Kai tik įmanoma, susirinkimai rengiami elektroniniu būdu ir daugeliui mūsų darbuotojų nurodyta kurį laiką dirbti iš namų.

ALSO padės klientams, susiduriantiems su trumpalaikiu likvidumo sumažėjimu dėl koronaviruso pasekmių. „Pasitelkus verslo tyrimus, kuriuos atliekame ilgalaikiu pagrindu, Grupėje bus nuolat analizuojami visi klientai siekiant aktyviai jiems padėti. Šitaip susidarome labai aiškų ir tikslų bendrovės lojalių klientų, kurie struktūriškai yra sveiki, tačiau dabar susiduria su rizika patirti sunkumų dėl koronaviruso pasekmių, vaizdą. ALSO suteiks Jums greitą ir nebiurokratišką pagalbą“, – paskelbė „ALSO Holding AG“ generalinis direktorius Gustavo Mölleris-Hergtas.

Atsižvelgdami į pardavimų apimtį ir lygį, mes siūlome paveiktiems klientams pratęsti mokėjimo terminus. Tam „ALSO Holding“ ir jos bendrovės šalyse skiria papildomą kelių dešimčių milijonų sumą. Bendrovė taip pat lanksčiai reaguos į individualių klientų padėtį, susijusią su kredito linijomis. Apie įgyvendinimą bus pranešta netrukus; iš pradžių priemonės bus taikomos iki balandžio pabaigos. Tačiau bendrovė ir vėliau stengsis padėti ir patarti SMB klientams, susidūrusiems su problemomis. Su tuo susijusias užklausas siųskite el. paštu support4corona@also.com .

ALSO labai stengsis apsaugoti savo klientus, partnerius ir darbuotojus. Šiuo sunkiu metu visa komanda suremia pečius ir tiesia pagalbos ranką. Netrukus paskelbsime informaciją apie konkrečias tolesnes priemones.

Tiesioginė nuoroda į spaudai skirtą pranešimą: https://www2.also.com/press/20200316en.pdf .

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com