29.4.2022

Renomovaní účastníci potvrzeni pro panelové diskuse CTV

Změna v ICT průmyslu je středem zájmu Channel Trends+Visions 2022 – Udržitelnost v IT a budoucnost Vše jako služba (XaaS) jsou klíčová témata mezinárodního veletrhu ALSO Holding AG, o kterém se bude diskutovat s různorodými skupinami distribučních partnerů.

Nadcházející události vrhají stín dříve: CTV se bude konat 19. května. Hybridní formát bude ráno centrálně vysílán z Varšavy do 25 různých zemí. Odpoledne budou pro místní partnery nabízeny různé programy v příslušných jazycích. V prezentacích a panelech budou účastníci diskutovat o změnách v ICT průmyslu a o tom, jaké trendy, nové směry a doporučení k postupu z nich vyplývají.

CTV má být interaktivním formátem. Mezinárodní publikum je nejen srdečně zváno, aby sledovalo keynotes, kulaté stoly a workshopy, ale je také vyzýváno, aby je obohatilo svými vlastními příspěvky. Kromě prezentací předních ICT hráčů a odborných přednášek se účastníci mohou těšit také na dvě mezinárodní diskusní kola:

V panelu „Udržitelné IT“ bude ALSO CEO Gustavo Möller-Hergt diskutovat s Pierrem Dutangem (APC), Davidem Rozziem (HP), Fionou O'Brien (Lenovo) a Joacimem Damgardem (Microsoft), jak mohou IT technologie přispět ke snížení nejen CO2 stopy společností. Vedoucí představitelé tohoto odvětví myslí dopředu a budou také diskutovat o důležitosti zabezpečení dat nebo sociálním závazku kanálu.

Jan Bogdanovich, SVP Consumptional Business ve společnosti ALSO Holding AG, bude účastníkem XaaS panelu, který bude diskutovat mimo jiné s Maciekem Szczesniakem (HPE) a Olafem Lesniakem z Alterity, polským prodejcem s přidanou hodnotou. Bogdanovich: „S XaaS mohou společnosti výrazně snížit své provozní náklady, rychleji přistupovat k novým technologiím a získat lepší kontrolu nad svou IT infrastrukturou. Nabídka je stále rozmanitější a nabízí širokou škálu produktů, nástrojů a technologií, takže pro každou potřebu je tu něco. Téměř všechny funkce IT lze nastavit a prodat jako službu. Při rozumném použití nabízí skutečnou přidanou hodnotu pro prodejce a koncové zákazníky.“

Od března se mohou zájemci bezplatně registrovat na www.alsoctv.com . ALSO se těší na hostování všech účastníků, kteří chtějí společně utvářet budoucnost kanálu.

Kontakt ALSO Czech Republic:

Beate Flamm

Senior Vice President Communication

Telefon: +49 151 61266047

E-mail: beate.flamm@also.com

Společnost ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Švýcarsko) je jedním z předních poskytovatelů technologií pro odvětví informačních a komunikačních technologií, který v současné době působí ve 28 zemích Evropy a celkem v 94 zemích světa prostřednictvím partnerů PaaS. Ekosystém ALSO nabízí přibližně 110 000 prodejců hardwaru, softwaru a IT služeb od více než 700 dodavatelů ve více než 1340 kategoriích produktů. V duchu oběhového hospodářství poskytuje všechny služby od zajištění až po recyklaci z jednoho zdroje. Divize Supply zahrnuje transakční sortiment hardwaru a softwaru. Divize Solutions podporuje zákazníky při vývoji IT řešení na míru. Jádrem této oblasti služeb jsou nabídky cloudových služeb na bázi předplatného a také platformy pro kybernetickou bezpečnost, virtualizaci a umělou inteligenci. Další informace naleznete na adrese: https://also.com. Hlavním akcionářem je skupina Droege Group, Düsseldorf, Německo.

Skupina Droege Group

Skupina Droege (založená v roce 1988) je nezávislá investiční a poradenská společnost, plně rodinná. Společnost působí jako specialista na transformační programy šité na míru s cílem zvýšit hodnotu podniku. Skupina Droege Group spojuje rodinnou podnikatelskou strukturu a kapitálovou sílu do modelu rodinného kapitálu. Skupina investuje vlastní kapitál do "speciálních příležitostí" se zaměřením na středně velké společnosti a spin-offy a také strategicky do buy & build transakcí. Se svou hlavní zásadou "Implementace – všemi triky v knize" je skupina jedním z průkopníků implementačně orientovaného rozvoje podniků. Podnikatelské platformy skupiny Droege jsou v souladu s dlouhodobě orientovanými megatrendy. Nadšení pro kvalitu, inovace a rychlost určuje firemní rozvoj. Skupina Droege se tak úspěšně etablovala na národním i mezinárodním trhu a se svými podnikatelskými platformami je provozně aktivní ve 30 zemích. Více na: https://droege-group.com.