Postavte si nyní vlastní cloudovou prodejní platformu. S ACMP!

Zjistěte více!
Rozjeďte to

Perfektně spravovat zákazníky

Spravujte své zákazníky

Vytvořte si blízký vztah k zákazníkům tím, že budete přesně reagovat na jejich potřeby! ACMP umožňuje zřizovat oddělení a spravovat základní údaje, jako jsou platební podmínky a kontaktní osoby. Spravujte celý životní cyklus svých zákazníků pomocí funkcí pro prodej, podporu, reporting a samoobsluhu. Pro zákazníka to znamená snadné objednání a pro vás bezchybnou strukturu licencí a účtů!

 

Vytvářejte tržiště přesně na míru cílové skupiny

Vytvořte více tržišť nebo katalogů produktů pro různé segmenty zákazníků nebo různé cenové kategorie. Spravujte také speciální nabídky a slevy na všech úrovních svých tržišť. Vaši zákazníci budou spokojeni s individuálním přístupem a vy díky cíleným nabídkám zvýšíte svůj obrat.

Obrovské Portfolio & Trvalé Licence

Všichni velcí hráči na palubě

ALSO Cloud Marketplace hostuje přední cloudové služby pro B2B a usnadňuje výběr a propojení správných řešení pro vaše zákazníky.

 

Novinka: Trvalé licence dostupné přes ACMP

Nabídněte trvalé a předplatitelné licence Microsoft a využívejte výhod jediné platformy pro on-prem & cloud. Tyto a další doplňkové funkce jsou do ACMP průběžně přidávány - bez dalších poplatků!

Vlastní design

„Přizpůsobte si svůj obchod“

Získáte zdarma vlastní white-label obchod. Zákazníci tak uvidí pouze název a logo vaší společnosti. Samozřejmě máte také možnost provozovat svůj obchod pod vlastní doménou. Vy i vaši zákazníci tak můžete pracovat ve známém prostředí vašeho CI.

 

Nabízejte vlastní služby

ACMP se neomezuje pouze na produkty a služby, které vám poskytují naši vendoři. Jednoduše přidejte vlastní služby a vytvořte z obchodu jednotné místo pro všechna vaše "as a Service" řešení.

Přístup koncovým zákazníkům & Automatická oznámení

Přístupy koncových zákazníků

Svým zákazníkům můžete umožnit přístup do ACMP. Zákazníci tak mohou kdykoli získat přehled o svých objednávkách a aktuálních licencích. Zákazníky tak ještě více napojíte na váš obchod a zároveň dostanete další příležitost k up- a cross-sellingu.

 

Váš marketingový asistent: Oznámení

Dostávejte automatické informace před vypršením platnosti licence, když zákazník objedná nové služby, zruší nebo změní množství licencí. Máte přehled a můžete vždy včas reagovat na změny a příležitosti.

Individuální fakturace & Možnosti reportingu

Každé vyúčtování odpovídá smlouvě

Máte naprostou flexibilitu při fakturaci a můžete si vybrat přesně to, co potřebujete, na základě spotřeby na úrovni zákazníka a uživatele. Souhrnné fakturační údaje jsou poskytovány automaticky každý měsíc, zatímco k online fakturačním údajům lze přistupovat kdykoli: vyúčtování, které je stejně flexibilní jako podkladové smlouvy.

 

Kvalitní reporty pro váš ekonomický úspěch

Z údajů ACMP můžete vytvářet různé přehledy pro celkový přehled nebo podrobné analýzy na úrovni zákazníků, produktů nebo cen. Data si můžete nechat prezentovat v různých formátech, včetně grafů a tabulek. Pomocí našeho otevřeného rozhraní API můžete automatizovat své procesy a pracovat efektivněji. V případě potřeby můžete data exportovat do nástrojů business intelligence třetích stran: více informací = více možností příjmů!

24/7 ACMP-Support

Ještě jsme vám neřekli o naší bezplatné nepřetržité podpoře ACMP, která je vám k dispozici od prvního dne, včetně užitečných článků a instruktážních videí. Nebo o intuitivním, a proto velmi rychlém nastavení nových zákaznických účtů... Pro více informací o ACMP se jednoduše obraťte na svůj kontakt v ALSO nebo se přihlaste a podívejte se.

Chtěli byste mít vlastní řešení obchodu, přizpůsobené potřebám IT resellera? Chcete si nejlépe nastavit jednotlivé moduly tak, aby byly optimálně podporovány vaše účetní, prodejní a marketingové procesy? A za rozumnou cenu? Pak jste na správném místě! Náš ACMP vám toto vše nabízí.

Výhody pro vás

 • Automatizace administrativních úloh
 • Identifikace prodejních příležitostí
 • Vybudovat / upevňovat vztahy se zákazníky
 • Rychlé uvedení na trh
 • Měsíčně se opakující obrat
 • Měsíční fakturace
 • Lokalizovaný jazyk platformy
 • Rychlé přizpůsobení platformy vašim potřebám
 • Žádné investice do IT

Registrovat do ACMP

Přehled funkcionalit

 • Rychlé nasazení
 • API napojení
 • Jednoduchá fakturace
 • Zasvěcený reporting
 • Vytváření individuálních obchodů
 • Nabídka vlastních služeb
 • Vaši zákazníci nakupují samostatně
 • Individualizované zobrazení s vlastním logem a designem

Napište nám