ALSO Poradenské služby

Umožňujeme partnerům Microsoft budovat ziskový cloudový business tím, že nabízíme odborné poradenství, podporu a zdroje informací pro orientaci ve komplexnosti cloudového trhu. Naše poradenské služby optimalizují prodejní strategie, zlepšují technický know-how a identifikují příležitosti k růstu vašeho podnikání.

Požádejte o zpětný hovor

Služba

Konzultační služby ALSO představují komplexní nabídku navrženou tak, aby pomohla partnerům Microsoft orientovat se v komplexnosti cloudového trhu a zároveň optimalizovat prodejní strategie, zlepšit technické znalosti a identifikovat příležitosti k růstu. Náš tým odborníků poskytuje podporu v oblastech, jako jsou:

Vývoj prodejní strategie

Tvorba efektivních prodejních přístupů pro cloudová řešení.

Technická podpora

Řešení technických problémů pro partnery a jejich zákazníky.

Příležitosti k obchodní expanzi

Identifikace nových cest pro růst v ekosystému Microsoft Cloud.

Typické scénáře

Independent Software Vendors (ISVs):
Pomáháme ISV integrovat a nasazovat cloudové aplikace a služby pro jejich zákazníky, čímž rozšiřují své produktové portfolio a dosah na trhu.

Reselleři:
Asistence resellerům v efektivním marketingu, prodeji a podpoře řešení Microsoft Cloud, což jim umožňuje rozšiřovat jejich nabídky a zákaznickou základnu.

Systémoví integrátoři:
Spolupráce se systémovými integrátory na návrhu, implementaci a optimalizaci komplexních cloudových řešení pro jejich klienty při současném zlepšení provozní efektivity a snížení nákladů.

Managed Service Providers:
Vedení MSP při vývoji a správě komplexní škály cloudových služeb, od správy infrastruktury až po podporu aplikací, což zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro zákazníky a dlouhodobý růst.

Přínos pro resellery

Díky partnerství s ALSO Consultancy Services mohou reselleři očekávat:

Posílení vztahů mezi partnery v prodejním kanálu

Rozšíření znalostí a expertízy v Azure

Zlepšete spokojenost zákazníků

Zvýšení příjmů a ziskovosti

Kontaktujte nás ještě dnes

Využijte zkušenosti našeho lokálního týmu v oblasti cloudové architektury, pre-sales podpory, projektového řízení a tréninkových služeb, abyste urychlili uvedení na trh a zvýšili zdroje příjmů. Naše poradenské služby, včetně analýzy trhu a vývoje go-to-market strategie, zajistí, že se odlišíte od konkurence a dosáhnete svých obchodních cílů. Důvěřujte ALSO, že vám poskytne zdroje a podporu, kterou potřebujete k úspěchu na cloudovém trhu.

Požádejte o zpětný hovor

ŽÁDOST O ZPĚTNÉ ZAVOLÁNÍ