Představenstvo společnosti

Management ALSO GROUP

Management ALSO GROUP s kompetencí a účinným vedením intenzivně sleduje zájmy svých zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů.

GUSTAVO MÖLLER-HERGT

Člen představenstva ALSO Holding AG a také předseda od roku 2014. Generální ředitel skupiny ALSO a od roku 2011 člen vedení skupiny.

KARIÉRA

Hlavní provozní ředitel skupiny ALSO; dříve hlavní zástupce skupiny Droege. Generální ředitel a jiné další pozice ve skupině Warsteiner. Člen dozorčí rady společnosti SIAC v Douala v Kamerunu. Předseda dozorčí rady CASA Isenbeck v Buenos Aires v Argentině.

VZDĚLÁNÍ

Získal inženýrský titul na Technické univerzitě v Mnichově v Německu a absolvoval Harvard Business School v Bostonu v USA. Získal doktorát na Technické univerzitě v Berlíně, v Německu, kde přednáší o technickém řízení.

OSTATNÍ ČINNOSTI A ZÁJMY

Člen poradního výboru Deutsche Bank AG, Dusseldorf, Německo a člen správní rady Bambergského symfonickéhp orchestru, Bamberg, Německo.

RALF RETZKO

Finanční ředitel skupiny ALSO a od roku 2011 člen managemantu ALSO Group.

KARIÉRA

Vedoucí controllingu, obchodní ředitel a finanční ředitel skupiny Actebis. Dříve Central Controlling ve společnosti Karstadt AG, Essen, Německo a po studiích zastával pozici vědeckého asistenta na Institutu podnikových informačních technologií na univerzitě v Göttingenu v Německu.

VZDĚLÁNÍ

Vystudoval obchodní management, matematiku a informační technologie pro podnikání v německém Göttingenu. Následně získal doktorát v oboru řízení podniku.