Zdroje pro partnery Microsoft


Vstupte do sítě partnerů Microsoft

Posuňte své cloudové podnikání na další úroveň

Když se zapojíte do partnerské sítě Microsoft a zaregistrujete se do partnerského programu Cloud Solution Provider, získáte přístup k široké škále exkluzivních zdrojů a služeb společností Microsoft a ALSO, které jsou určeny k urychlení vašeho podnikání v oblasti cloudu.

Školení a certifikace

Získejte přístup k ucelené kolekci školení a certifikací ALSO a Microsoft a také k nové e-learningové platformě ALSO, která vám poskytne cenné technické znalosti.

Cross selling příležitosti

Naučte se vytvářet ziskovou prodejní strategii zaměřenou na výsledky, rozšiřte svůj záběr a rozvíjejte své podnikání.

Incentivy

Objevte finanční a programové prodejní pobídkyi, které vám pomohou rozvíjet vaše řešení a vaše podnikání.

Interní práva k používání

Získejte cenná práva k internímu použití řady produktů Microsoft.

Go-to-Market služby

Získejte přístup k široké škále go-to-market služeb a řešení ALSO a Microsoft, které vám pomohou získat více potenciálních zákazníků a urychlit růst vašeho podnikání.

Podpořte růst vaší organizace Microsoft Incentivy

Získejte prostředky z kooperačních marketing Microsoft Incentiv programů, pokud se účastníte aktivit, které podporují povědomí o produktech Microsoft. Zajistěte si finanční prostředky, když se zaregistrujete do plánů podpory ALSO Go-to-Market, a získejte odměny za to, že pomáháte svým zákazníkům dosáhnout jejich cílů.

Dozvědět se více

Vyšší rentabilita díky cross sellingu

Prodávejte s Microsoft a získejte možnost nabízet svá řešení přímo zákazníkům prostřednictvím Microsoft Commercial Marketplace. Využijte značku Microsoft k vybudování důvěry zákazníků a posílení stávajících vztahů a zároveň obohaťte nabídku pro zákazníky o své specializace.

Dozvědět se více

Rozšiřte možnosti své společnosti prostřednictvím interních práv k použití

Získejte přístup k široké škále práv pro interní použití produktů a řešení společnosti Microsoft a pomozte své společnosti vyvíjet inovativní aplikace a služby založené na technologii Microsoft. Vaše společnost se tak může seznámit s nejnovějšími cloudovými technologiemi společnosti Microsoft, efektivněji prodávat cloudová řešení a zlepšit své obchodní příležitosti.

Dozvědět se více

Zrychlete svou Go-to-Market strategii s ALSO

Ať už se zaměřujete na stávající zákazníky nebo získáváte nové, ALSO nabízí vše od zajímavých kampaní generujících nové leady a white label marketingových materiálů až po spolufinancované programy a strategická setkání. Pojďme společně definovat, vytvořit a realizovat vaši digitální marketingovou strategii. Navíc získáte přístup k dalším Go-To-.Market zdrojům Microsoft!

Objevte Go-to-Market podpůrné plány ALSO

Podívejte se na Go-to-Market zdroje Microsoft

Objevte další zdroje Microsoft

Jste připraveni stát se ALSO Cloud Partnerem?

Postupujte podle jednoduchého třífázového postupu

Vstupte do Microsoft Partner Network (MPN)

Vstoupit

Registrujte se v Microsoft Cloud Solution Provider Programu jako indirekt reseller

Registrovat

Registrujte se do ALSO Cloud Marketplace

Registrovat