Dodavatelé

ALSO nabízí produkty a služby nejvýznamnějších světových dodavatelů ICT.

Přizpůsobit struktury a procesy dodavatelů, přístup na různé trhy, rychlost, flexibilita a spolehlivost.

Struktury a procesy jsou individuálně přizpůsobeny příslušnému obchodnímu modelu dodavatele. ALSO nabízí vysoce diferencované hodnotové nabídky přizpůsobené zákaznickému kanálu příslušného dodavatele. Služby jsou poskytovány rychlým a spolehlivým způsobem.

Široké portfolio produktů, rozsáhlá zákaznická báze, efektivní distribuce.

ALSO umožňuje svým SMB distribučním partnerům podílet se na nových obchodních příležitostech, jako je Cloud Marketplace a Content Factory. Dodavatelé těží ze širšího rozložení rizika, rychlejšího dodání na trh a rychlého zavádění nových produktů ke komerčním a soukromým koncovým zákazníkům. Růst je umožněn rozšířením produktového portfolia o nové služby (finanční, digitální, IT, logistika, marketing) a počtem prodejních míst.

Dodavatelé

Hardware - Software - Dodavatelé spotřebního materiálu - Poskytovatelé služeb

V naší nabídce naleznete produkty těchto vendorů:

 1. Zpět

Originální spotřební materiál od HP:

1) navrženy pro spolehlivé výsledky a konzistentní vysokou kvalitu výtisků

2) spolehlivé, recyklovatelné, odpovědné. Originální kazety HP jsou navrženy udržitelně a lze je bezplatně recyklovat

3) originální kazety HP jsou navrženy s ohledem na lidi a interiéry a splňují emisní kritéria ekoznačení

4) zabezpečené kazety pro lépe chráněný ekosystém. Integrované zabezpečení s technologiemi a obalem, které odolají neoprávněné manipulaci

Ve spolupráci s HP vám nabízíme skvělou šíři sortimentu, dostupnost a ceny, které vás nepustí. Využijte náš pomocník pro hledání spotřebního materiálu podle tiskárny, zažádejte si o kredit a můžeme být vaším spolehlivým partnerem od prvního dne.

Společnost TP-LINK, založená v roce 1996, se stala jedním z předním poskytovatelů síťových produktů pro segmenty SOHO a SMB na světě, díky nabídce inovativních a oceňovaných řešení. Společnost TP-LINK, která je hodnocena jako poskytovatel produktů WLAN číslo 1, dodává do více než 120 zemí a po celém světě obsloužila již desítky milionů zákazníků.

TP-LINK je společnost, která se plně věnuje vývoji svých produktů, služeb a vztahů se zákazníky prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a vývoje, přísných postupů zajišťování jakosti a účinných osvětových kampaní. Firemní kulturu společnosti TP-LINK pomáhají formovat zásady udržování věrnosti zákazníků prostřednictvím interakce, pozornosti a zpětné vazby, a rovněž úsilí o dosažení úspěchů a obětavý přístup k inovacím.

Při svém úsilí dosáhla činnost společnosti TP-LINK v oboru jak uznání, tak respekt, a neustále prokazuje vysokou úroveň kvality a nasazení. Společnost TP-LINK neustále vyvíjí oceňované produkty a nabízí ucelenou řadu síťových řešení sestávající z routerů, adaptérů, kamer, switchů a mnoha dalších drátových i bezdrátových zařízení pro použití v domácnostech i kancelářích.

Díky technologickým pokrokům a představivosti společnost TP-LINK stále roste a neustále usiluje o dosažení svého cíle stát se jedním ze 3 nejvýznamnějších poskytovatelů síťových řešení na světě. Při neustávající snaze posílit svůj celosvětový tržní podíl nepromešká společnost TP-LINK žádnou možnost podporovat příležitosti k dalšímu pokroku v oblasti síťových produktů a inovací.

Microsoft umožňuje digitální transformaci pro éru inteligentního cloudu. Jejím posláním je umožnit každému člověku a každé organizaci na planetě dosáhnout více.

Inženýrské skupiny:

Cloud + AI Group

Scott Guthrie vede skupinu Microsoft Cloud + AI Group. Je zodpovědný za cloudovou výpočetní strukturu Microsoft, platformu umělé inteligence a strategii digitální transformace společnosti. Ta zahrnuje produkty a služby, jako je Microsoft Azure, globální platforma pro cloud computing, podnikové aplikace Microsoft, včetně automatizovaných funkcí podnikových procesů Dynamics 365, low code / no code nástrojů v platformě Power Platform, smíšenou realitu s HoloLens a Microsoft Mesh. Zahrnuje také bohatou sadu vývojářských nástrojů s Visual Studio, Visual Studio Code a GitHub, základní obchodní funkce a infrastrukturu a komplexní řešení zabezpečení, správy přístupu a compliance v rámci celého cloudu Microsoft.

Zkušenosti + zařízení

Rajesh Jha vede divizi Microsoft, která spojuje Office, zařízení a Windows a vytváří nejlepší zážitky na světě, nejlepší zařízení a nejlepší produkty pro naše zákazníky. Skupina se zaměřuje na produktivitu, komunikaci, vzdělávání, vyhledávání a další informační služby spolu se softwarovou platformou, aplikacemi, obchodem a zařízeními, které pohánějí ekosystém Windows.

Technologie + výzkum

Jako technologický ředitel společnosti Microsoft vede Kevin Scott skupinu pro výzkum a inkubaci a dohlíží na některé z největších ambicí společnosti Microsoft, včetně poskytování umělé inteligence ve velkém měřítku. Je zodpovědný za sladění celkové technické strategie společnosti a zároveň za začlenění perspektivního výzkumu a vývoje do infrastruktury, služeb, aplikací a agentů.

ALSO je oficiálním partnerem Microsoft. Více zde.

Integrita, Inovace, Inkluze

Tato tři jednoduchá, ale silná slova definují naše hodnoty ve společnosti Seagate. Inspirují nás k dokonalosti, o kterou se snažíme každý den ve prospěch našich zákazníků, obchodních partnerů, akcionářů, komunit i sebe navzájem. Jsou prostředkem, kterým měříme naše dnešní snahy. Jsou základem pro zítřejší úspěchy. Společně vytvářejí rozdíl. A my společně také.

Integrita

Jdeme příkladem a stejnou měrou se věnujeme lidem, naší planetě a ziskovosti.

Inovace

Našim zákazníkům přinášíme hodnotu prostřednictvím objevování, agility a řešení.

Inkluze

Jsme odhodláni prosazovat rovnost na pracovišti a zajistit, aby se všichni zaměstnanci cítili bezpečně, ceněni a respektováni.

Logitech, švýcarská společnost specializující se na inovace a kvalitu, vyvíjí produkty a služby, které mají své nezaměnitelné místo v životech lidí. Již více než 40 let rozšiřujeme naše odborné znalosti v oblasti designu výrobků i naši celosvětovou působnost. Naše produkty se zaměřují na to, jak se zákazníci připojují k digitálnímu světu a jak s ním komunikují. Design je středobodem všech našich tvůrčích činností, každého týmu a každé disciplíny – s cílem vytvořit skutečně jedinečný a smysluplný produkt.

Společnost Logitech, jejíž výrobky se prodávají téměř ve všech zemích světa, navrhuje produkty, které pomáhají prosperovat firmám a spojují lidi prostřednictvím hudby, her, streamování, videa a výpočetní techniky.

Od roku 2015 obdržela společnost Logitech a její skupina značek více než 250 ocenění za design od předních organizací a publikací zabývajících se designem po celém světě. Byli jsme také dvakrát oceněni agenturou Fast Company jako jedna z „10 nejvíce inovativních společností v oblasti designu“, a to jednou v roce 2018 a znovu v roce 2020.

Od roku 2021 jsou všechny naše produkty uhlíkově neutrální. To je skvělý výsledek, ale tím to nekončí. Svět čelí nesrovnatelným výzvám vyplývajícím ze změny klimatu a existuje okamžitá potřeba ještě více snížit náš dopad a podporovat komunity a přírodu ovlivněné klimatem.

V posledních několika letech jsme se zaměřili na snižování dopadu uhlíku našich produktů a zároveň přecházíme na obnovitelnou energii, obnovujeme lesy a podporujeme komunity zasažené klimatickými změnami. Chceme však jít nad rámec toho, abychom řešili plný dopad našeho hodnotového řetězce a nakonec odstranili z atmosféry více uhlíku, než jsme do něj vložili. Zaměřujeme se na vytvoření pozitivního dopadu, abychom společně mohli obnovit svět, který sdílíme.

Společnost GIGABYTE nabízí ucelenou řadu produktů, jejichž cílem je "Upgrade Your Life". Díky svým zkušenostem v oblasti spotřebitelských, podnikových, herních a cloudových systémů si GIGABYTE vybudoval pověst lídra v oboru s oceňovanými produkty včetně základních desek, grafických karet, notebooků, mini PC, monitorů a dalších PC komponent a příslušenství.

Jako dlouholetý vývojář PC a serverového hardwaru a řešení se GIGABYTE věnuje podpoře úžasných uživatelských zážitků pro tvůrce obsahu a hráče, aby jejich představivost mohla projevit lepší život; jako dodavatel serverového hardwaru a řešení je GIGABYTE připraven rozšířit svou působnost v oblasti podnikových serverů a cloudových systémů s hardwarovými a softwarovými řešeními, která integrují aplikace AI a AloT, aby zákazníkům umožnila zachytit, analyzovat a transformovat digitální informace do ekonomických dat, a urychlit tak úspěch podniků od okraje až po cloud.

Procesory už možná znáte - ale Intel® toho umí mnohem víc. Díky inovacím v oblasti výpočetní techniky posouváme hranice chytrých a propojených technologií, které přinášejí úžasné zážitky všem lidem na Zemi. Společnost Intel® vytváří hodnoty pro akcionáře, zákazníky i společnost, od nejnovějších zařízení a cloudu, na který se spoléháte, až po řízení politiky, rozmanitosti, udržitelnosti a vzdělávání.

Intel byl založen v roce 1968 a jeho technologie stály u zrodu průlomových objevů v oblasti výpočetní techniky. Jsme špičkou v oboru a vytváříme technologie, které mění svět a umožňují globální pokrok a obohacují životy. Stojíme na pokraji několika technologických zlomů - umělé inteligence (AI), transformace sítí 5G a vzestupu inteligentních hran - které budou společně utvářet budoucnost technologií. Křemík a software jsou hnací silou těchto změn a společnost Intel je v jejich centru.

Naše portfolio produktů poskytuje komplexní řešení, která řeší potřeby neustále se vyvíjejícího světa zaměřeného na data. Neustále vyvíjíme nové technologie a produkty pro široké spektrum trhů. Naše produkty poskytují nezbytné stavební kameny pro stále inteligentnější a propojenější svět - od edge computingu přes síť 5G až po cloud computing, umělou inteligenci a autonomní řízení.

Vzestup distanční a hybridní práce vyvolal obrovskou poptávku po řešeních, která umožňují nové způsoby spolupráce a spoluvytváření. Kombinace Poly a HP nám otevře cestu k vytváření hybridních pracovních zkušeností budoucnosti. Nyní jsme jedna společnost, společně jsme silnější a inovujeme pro zákazníky a partnery, abychom je podpořili v jejich snaze, která se objevuje jednou za generaci, předefinovat způsoby práce.

Poly je součástí portfolia hybridních pracovních řešení HP a vytváří špičkové audio a video produkty, abyste mohli pořádat ty nejlepší meetingy - kdekoli, kdykoli a pokaždé. Se společností Poly uděláte víc než jen to, že se dostavíte, ale budete vynikat.

Práce už není místo, ale to, co děláte a jak to děláte.

V Poly si stále velmi dobře uvědomujeme množství problémů našeho světa, ale ještě více se soustředíme na naši reakci.

Propojujeme lidi, technologie a prostory, abychom změnili nespravedlivé hybridní interakce kdekoli a kdykoli. Nadále umožňujeme lidské spojení a spravedlivé pracovní zkušenosti, abychom sloužili a podporovali lidi kolem nás. Zaměstnanci společnosti Poly se věnují dobrovolnictví, mentoringu a darům organizacím po celém světě, čímž poskytují zdroje pro uspokojování skutečných potřeb v oblasti přístupu ke vzdělání, zdravotní péče a globálního porozumění. Navzdory všem výzvám v posledních letech pokračujeme vpřed a prokazujeme tak své odhodlání využívat naši sílu pro dobro.

Je třeba, abychom se všichni starali a přispívali. A jsme silnější, když pracujeme jako jeden celek.

Inovace na hranicích technologie

S produkty společnosti Western Digital se můžete setkat na každém kroku: v kapse, doma, v autě nebo v cloudu.

Živnou půdou úspěchu je pro nás různorodost. Jakožto globální společnost jsme přesvědčeni, že různorodost našich zákazníků a komunit nejlépe obsáhneme, když ji budeme reflektovat zevnitř.

Společnost Western Digital je již dlouho v čele revolučních inovací. Naše cesta plná inovací inspiruje od vynálezu prvního pevného disku až po současné pokroky v technologii 3D NAND neustále ty, kdo mají odvahu mít velké plány.

Ať jste kdekoli, společnost Western Digital je s vámi na každém kroku. Vždy se nacházíme na špičce inovací, posouváme hranice technologií a vytváříme to, co jste dříve považovali za nemožné.

 • A-DATA 
 • A4TECH 
 • AEROCOOL 
 • AKYGA 
 • AOC INTERNATIONAL 
 • APACER 
 • APC 
 • ASUS 
 • BE QUIET! 
 • BENQ 
 • BROTHER 
 • CANON 
 • COOLER MASTER 
 • CORSAIR 
 • D-LINK 
 • DICOTA 
 • DIGITUS 
 • DYNABOOK 
 • ELECTRONIC ARTS 
 • EPSON 
 • G.SKILL 
 • GAINWARD EUROPE 
 • GEMBIRD
 • GOODRAM
 • GIGABYTE

 • GREEN CELL 
 • HGST 
 • HP INC. 
 • I-TEC 
 • IBOX 
 • IIYAMA 
 • INTEL 
 • KENSINGTON 
 • KINGSTON 
 • LACIE 
 • LANBERG 
 • LEITZ ACCO BRANDS 
 • LEXMARK 
 • LISTAN 
 • LOGILINK 
 • LOGITECH 
 • MATROX 
 • MICROSOFT 
 • MIKROTIK 
 • MMD-MONITORS & DISPLAYS 
 • MSI 
 • NATEC 
 • NETGEAR 
 • NETRACK 
 • OKI 

 • PALIT 
 • PATRIOT MEMORY 
 • PHILIPS 
 • PNY 
 • POLY 
 • POWERCOLOR TUL 
 • QOLTEC 
 • SAFEPRINT 
 • SAMSUNG 
 • SANDBERG 
 • SANDISK 
 • SAPPHIRE
 • SPARX SYSTEMS 
 • SEAGATE 
 • SOLARIX 
 • TEAM GROUP 
 • TECHLY 
 • TOSHIBA EUROPE 
 • TP-LINK 
 • TRANSCEND 
 • UBIQUITI NETWORKS 
 • VIDIS S.A. 
 • WESTERN DIGITAL 
 • XEROX
 • XFX 
 • ZOTAC