E-mail Preference Center

VÍTEJTE ALSO V CENTRU E-MAILOVÝCH PREFERENCÍ!

Rádi bychom s vámi zůstali v kontaktu. Proto jsme pro vás přišli s nápady na cílenou komunikaci šité na míru vašim potřebám. Podívejte se na naše návrhy a dejte nám vědět, jaké jsou vaše zájmy.

Je to vaše volba

Aktualizace produktů a kanálů

Nikdy nezmeškejte skvělé uvedení produktů na trh, události, postřehy, školení, speciální nabídky a aktualizace. Vyberte témata, která vás zajímají, a my vám zašleme personalizovaná upozornění, kdykoli budeme mít obsah, který odpovídá těmto tématům.

Zaškrtněte každé políčko, které platí pro přizpůsobení prostředí výstrah.

I would like to receive a summary of:

AVA

AVA je náš digitální asistent, který vám pomůže identifikovat obchodní příležitosti pro zvýšení prodeje prostřednictvím ALSO Webshopu.

Zasílejte mi relevantní obchodní novinky od společnosti AVA.

Programy

Zobrazení a aktualizace sdělení, která dostáváte na základě konkrétních programů ALSO, propagačních kampaní nebo oblastí zájmu, do kterých jste se zaregistrovali.

Nova

Introduction text for the nova section. Please complete. text module epc.text.nova.main

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.