1. Zpět

Podvody na stránkách elektronického obchodování představují rostoucí problém, jehož dopady pro jednotlivce a firmy rostou.

Pomocí několika jednoduchých tipů můžete posílit zabezpečení webu a minimalizovat riziko ztráty dat. Pomocí těchto jednoduchých kroků můžete zvýšit zabezpečení a zároveň snížit riziko případných finančních ztrát.

Na ALSO webshopu můžete (jako správce účtu) implementovat jednoduchá a účinná opatření, která posílí vaše zabezpečení proti počítačovým podvodům.

Změna hesla!

Změna hesla je efektivní způsob, jak ukončit nežádoucí používání vašeho účtu a snížit riziko hackerů a úniků dat.

Doporučujeme měnit hesla každých 6 měsíců a definovat kód s nejvyšší úrovní složitosti.

Nově na našem webshopu aplikujeme pravidlo, že heslo se nesmí shodovat s pěti posledními hesly použitými na našem webshopu.

Vícefaktorové ověření (MFA)

ALSO webshop je jedním z prvních webů elektronického obchodování IT distributorů, který v České republice přijal dvoustupňové ověřování (MFA). Doporučujeme vám nyní aktivovat zabezpečené ověřování pomocí vygenerovaného kódu. zavedení tohoto dodatečného zabezpečení zabere minutu a zásadním způsobem zvýší ochranu vašich dat a peněz.

Více se o dvoustupňovém zabezpečení vašich účtů na našem webshopu dozvíte na tomto odkazu.

Blokace nepoužívaných účtů

Účty, které nebyly delší dobu používány, budou na straně ALSO Czech republic blokovány a odblokovat je může zaměstnanec ALSO nebo správce firemního účtu na straně zákazníka ALSO webshopu.

Spravujte platné uživatele

Určete, který uživatel vaší organizace má právo zadávat uživatele, který má právo zadávat objednávky spravovat faktury.

Chceme maximalizovat bezpečí dat našich zákazníků a minimalizovat možné finanční ztráty způsobené nedostatečným zabezpečením našeho webshopu. Proto zavádíme opatření, která s minimálním diskomfortem znamenají velký posun v zabezpeční vzájemné komunikace. ALSO propojuje Evropu, a proto musí dbát nejvyšší úrovně zabezpečení pro spokojenost a bezpečí všech. V případě dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce.