1. Zpět

Osobní setkání Power Platform Clubu v Praze

Vážení příznivci Power Platform, s radostí vás zveme na další setkání Power Platform Clubu (PPC), které se uskuteční on-site ve středu 5. června 2024 od 9:00 do 13:00 v prostorách Microsoftu v Praze. Jedná se o poslední setkání Power Platform Clubu před prázdninovou přestávkou.

  • Datum: středa 5. 6. 2024
  • Čas: 9:00 – 13:00
  • Místo: MICROSOFT Praha, Vyskočilova 1561/4A

Program:

Tomáš Říha(MVP Microsoft) - Flow design masterclass- Jak navrhnout a postavit flow, aby dávalo smysl? Aby bylo jednoduché, efektivní a dlouhodobě udržitelné? Co dělat a nedělat v rámci flow, ať už je to jednoduché flow o pár akcích nebo monstrum se stovkami akcí.

Pavel Večeř(Microsoft) - Managed environments- Co nám to nabízí a co nového sem v poslední době dorazilo. A proč dává smysle to využít tam, kde máme již prémiové licence k dispozici společně s CoE kitem.

Matěj Samler (NETWORG) - Když nativní komponenty nestačí- Vývoj vlastních komponent pomocí PCF Framework - Ukážeme si, jak můžeme pomocí Microsoft PCF Framework vyvinout vlastní komponenty, které nám umožní posunout vzhled a funkcionalitu našich Power Apps zase o krok dále.

Štěpán Rešl (Databrothers – MVP Microsoft) – Stahování dat ze SharePoint do Fabric- Fabric nám dává možnost získat data pomocí Copy Activity, Dataflows Gen2 a Notebooks. Co je použitelné pro získání dat z SharePointu? Jsou mezi nimi velké rozdíly? Co a s jakými možnostmi si můžeme dovolit a na co si dát pozor?

Registrujte se nyní!

Těšíme se na Vaši účast a spolupráci v rámci PPC. Přidejte se k nám na této vzrušující cestě a objevte, co všechno může Power Platform nabídnout!

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby dalších informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: provider@alsoczechia.cz