1. Zpět

ALSO Cloud Marketplace

Vaše tržiště s širokou paletou cloudových software služeb a služeb přidané hodnoty

ALSO Cloud platforma nabízí mnohem více než automatický přístup ke cloudovým službám. jedná se o komplexní online tržiště pro prodej, podporu, reporting a svépomoc s velkým počtem cloudových software služeb.

V současné době je pro naše zákazníky ze Slovenska nutné provést registraci pod českou pobočkou, aby mohli využívat všechny výhody, které náš ALSO Cloud Marketplace nabízí.

ALSO Cloud Marketplace

Cloud-provideři
ALSO Cloud-provideři využívají ALSO Cloud Marketplace pro rychlou a snadnou nabídku jejich služeb tisícům zákazníků svého distribučního kanálu a jejich zákazníkům a zároveň optimalizovat své služby pomocí ALSO Professional Services.

Services Provider License Agreement partneři (SPLA)
Pro poskytovatele komplexního outsorcingu IT služeb ALSO Cloud Marketplace nabízí tento typ smluv přesně podle vašich představ a potřeb.

ALSO Cloud Marketplace
V ALSO Cloud Marketplace se spojuje velké množství cloudových služeb a přizpůsobíte je potřebám svých zákazníků - vše v individuálně přizpůsobeném cloudovém tržišti. ALSO Cloudová platforma automatizuje životní cyklus cloudových služeb od prodeje až po fakturaci a umožňuje nabízet jednoduše mix servisu a služeb s přidanou hodnotou, které jsou optimalizovány na požadavky daného oboru.

Distribuční partneři
Distribuční partneři využívají ALSO Cloud Marketplace k kombinaci, prodeji a správě svých cloudových služeb a kombinovat je s jejich současnými produkty a službami s přidanou hodnotou. Tím vytváří optimální mix služeb, který nejlépe odpovídá potřebám trhu.

Zákazníci
Využívají nabídky, které jim vytváří ALSO distribuční partneři.

Uživatelé
Využívají cloudových služeb, které jim poskytuje jejich zaměstnavatel.

Proč je pro vás ALSO Cloud Marketplace tím správným řešením?

Výhody pro distribuční partnery

 • Široká paleta cloudových služeb. Otevřou se vám dveře k velkému počtu kvalitních cloudových služeb od různých cloudových výrobců a cloudových ISV.
 • One-Stop-Shop. Kombinujte, prodávejte a spravujte unikátní mix služeb z různých kategorií s vysokou tržní poptávkou..
 • Služby s přidanou hodnotou. Využívejte finančí a marketingové služby s přidanou hodnotou od ALSO pro bezproblémový vstup do světa cloudového obchodu a co nejrychlejší uvedení vašeho produktu na trh.
 • Lokální. Profitujte z lokálního tržiště s lokální podporou a expertízkou lokálního ALSO týmu.

Výhody pro dodavatele Cloudu a SPLA

 • Rychle k tržbám. Cloudoví dodavatelé zvyšují své tržby tím, že mohou jednoduše kontaktovat tisíce lokálních distributorů a jejich zákazníků.
 • Rychlé uvedení na trh. Uveďte vaše služby rychle na trh v ALSO Cloud Marketplace a zaměřte se na aktivity, které vám přináší nejvyšší hodnotu.
 • Redukce nákladů. Využijte portfolio ALSO Service a ALSO Professional Services k optimalizaci a správě vlastních služeb.
 • Růst přidané hodnoty. Profitujte na zvyšující se poptávce po cloudových službách a staňte se spolehlivým cloudovým poskytovatelem tím, že nabízíte integrovaná, vertikální řešení.

As-a-Service, k vašim službám

Budoucí prodejní strategie pro cloud

XaaS-prodejní modely(Anything-as-a-Service) radikálně mění způsob podání IT služeb, ale hodně společností si není jisto, jak tyto modely mohou využít. Opusťe svou komfortní zónu a využijte enormní potenciál XaaS předtím, než tak učiní ostatní!

 • Zjistěte, jak s XaaS můžete splnit každé zákazníkovo přání
 • Objevte nové možnosti maximalizace růstu a optimalizace zdrojů příjmu
 • Zjednodušte váš obchod a optimalizujte prodejní cyklus
 • Dělejte lepší a rychlejší obchodní rozhodnutí

Přechodem na strategii Pay-per-Use můžete zákazníkovi nabídnout větší flexibilitu a více služeb při optimalizaci vašeho odbytu.

Registrace do ALSO Cloud Marketplace:

 • Pokud jste již registrování do ALSO webshopu, zašlete email na: provider.cz@also.com – budeme vás kontaktovat se smlouvou!
 • Nejste registrovaným partnerem ALSO:
  • vyplňte tento formulář zde
  • do poznámky napište, že máte zájem o ACMP
  • následně od nás obdržíte online smlouvu a přístup do platformy ALSO Cloud Marketplace

ALSO Cloud Marketplace

ALSO Cloud Support

+420 222 512 201

provider.cz@also.com

https://also.cloud