E-learning Microsoft portál od ALSO

ALSO e-learning portál Microsoft je obsahově bohatá znalostní báze určená k tomu, aby pomohla ALSO partnerům učit se a zlepšovat své dovednosti, aby přidali hodnotu jejich nabídce služeb.


E-learning přihlášení

Vstup do ALSO e-learning portálu Microsoft

Vždy to začíná loginem. Portál je exkluzivní pro partnery ALSO a lze se do něj přihlásit buď pomocí přihlašovacích údajů pro ALSO webshop, nebo vytvořením účtu.

Pokud jste již přihlášeni do Webshopu, není vyžadováno další přihlášení. Je to tak snadné.

Ještě nejste ALSO partnerem?

Staňte se Cloud Partnerem & získejte přístup do ALSO Webshopu:
Zaregistrujte se a staňte se ALSO partnerem

Jste již ALSO partnerem? Začněte s ALSO Cloud Marketplace:
Zaregistrujte se do ACMP

Co najdete na e-learningovém portálu?

Obrovské množství vzdělávacího obsahu a materiálů pro přípravu na zkoušky, vše pod jednou střechou. Snadno vyhledatelné, jistě najdete ten správný kurz pro svou profesní cestu

Microsoft Learn

Rozvíjejte poptávané technické dovednosti pomocí bezplatné a interaktivní školicí platformy Microsoft Learn.

Obsah se zaměřuje na posílení vaší odbornosti v oblíbených produktech Microsoft, jako jsou Microsoft Copilot, Microsoft Teams, Azure, Microsoft 365, Power Platform, Microsoft Dynamics a mnoho dalších.

ALSO obsah

Vybrali jsme špičkové odborníky v oboru, aby exkluzivně poskytovali přizpůsobené kurzy pro partnery ALSO a zajistili tak personalizované a responzivní učení.

Můžete očekávat, že najdete cenné materiály a kurzy použitelné pro skutečné scénáře use casey zákazníků. Nabízíme kurzy v angličtině, němčině, italštině, španělštině, francouzštině, polštině, holandštině, švédštině a dalších jazycích.

Naše možnosti školení zahrnují online setkání vedená instruktoremv rozsahu od jednohodinových až po jednodenní nebo prodloužená 5denní školení. Tyto kurzy poskytují interaktivní a komplexní vzdělávací zkušenosti.

Naše on-demand webináře nabízejí kratší a kompaktnější běhy, které lze absolvovat kdykoli, s možností opakovaného prohlížení obsahu kdykoli je potřeba.

Pro bezproblémovou a řízenou tréninkovou cestu nabízíme vzdělávací cesty s připojenými videi on-demand, takže nemusíte hledat jednotlivé komponenty. Prozkoumejte tyto různé vzdělávací cesty přizpůsobené různým preferencím a potřebám v rámci naší komplexní školicí platformy.

Začněte rozvíjet své cloudové podnikání.

E-Learning přihlášení