Transform to perform

One
day

May 19th 2022

One
format

Hybrid

One
event

25 countries

ALSO Channel Trends+Visions 2022

19. května se uskuteční další ročník mezinárodního veletrhu Channel Trends+Visions (CTV) společnosti ALSO Group. 

Heslo letošní akce zní „Transform2Perform“. Zaměříme se na transformaci v našem oboru, a proto hlavními tématy letošního ročníku budou udržitelné IT a budoucnost platformyXaaS. Obě tyto oblasti zásadním způsobem mění trh a styl naší práce. 

Heslo „Transform to perform“ také vezmeme doslova a představíme vám zajímavou novinku, která má potenciál revolučním způsobem změnit virtuální schůzky

Registrujte se již nyní!

Nenechte si ujít pohled do budoucnosti!

Na co se můžete těšit: 

  • inspirující přednášky, 
  • panelové diskuse na kontroverzní témata, 
  • zajímavé workshopy, 
  • a samozřejmě setkání se starými známými i novými kontakty. 

Tato akce se uskuteční ve 25 zemích současně, a to podle aktuální situace hybridní formou se setkáním na místě nebo v čistě virtuální podobě. 

Další informace o konkrétním programu budou následovat brzy – dáme vám vědět. Účast na akci CTV je jako vždy bezplatná. Rádi přivítáme všechny účastníky, kteří mají zájem spolupracovat s námi na budoucnosti trhu. 

Poznamenejte si datum této virtuální akce a nenechte si ji v roce 2022 ujít! 

Don't miss this glimpse into the future

Focus topics

Hvordan ser vores logikstikkæder ud i fremtiden?

Hvordan ser vores logikstikkæder ud i fremtiden?

Oven på de seneste års pandemi, klimaforandringer og geopolitiske bevægelser, kan virksomheder ikke ignorere, at flere af deres forretningsområder – især deres logistikkæder – er blevet langt mere skrøbelige.

Vi har samlet nogle dygtige eksperter, der vil hjælpe os med, hvordan vi kan imødekomme udfordringerne, og blive klar til fremtidens erhvervsliv.

Transformujte své služby pomocí udržitelného IT 

Distribuční partneři musí přicházet s udržitelně vyráběnými produkty, nízkou spotřebou energie, řešeními pro cirkulární IT a také nápady pro udržitelné cloudové provozy.

Zjistěte více o dodavatelích a produktech, které jsou průkopníky, o tom, jak IoT může podporovat udržitelnost, o nabídkách cirkulární ekonomiky a dalších. 

Přečtěte si více

Transform your services with sustainable IT
Increase your performance: XaaS by ALSO

Vylepšete své konzumní podnikání pomocí portfolia As-a-Service společnosti ALSO

Podnikání jako služba je velkou příležitostí pro partnery. Nejzajímavější otázkou pro prodejce je, jak vytvořit relevantní balíček pro své koncové zákazníky, nabízející celý hodnotový řetězec od softwaru a hardwaru až po nabídky a fakturaci a také nasazení vlastních služeb.

ALSO má přesně tu správnou platformu pro efektivní a ziskovou organizaci vašeho podnikání XaaS.

Přečtěte si více