Transform to perform

Viena
diena

2022-ųjų gegužės 19 d.

Vienas
formatas

Hibridinis renginys

Vienas
renginys

25 šalyse

ALSO's trade fair Channel Trends+Visions 2022

Gegužės 19 d. vyks tarptautinis ALSO grupės renginys „Channel Trends+Visions (CTV)“.

Šių metų renginio šūkis – „Transform2Perform“. Dėmesys bus skiriamas mūsų pramonės transformacijai, todėl tvarios informacinės technologijos ir XaaS ateities sprendimas yra pagrindinės šių metų renginio temos.

Šūkį „Transform to perform“ taip pat suprantame pažodžiui: šiais metais pristatysime išskirtinį metodą, kuriuo bus galima iš pagrindų pakeisti virtualiuosius susitikimus.

Užsiregistruokite dabar

Pažvelkite į ateitį!

Jame rasite

  • įkvepiančių minčių,
  • įvairių diskusijų,
  • įdomių seminarų
  • ir, žinoma, sutiksite senus pažįstamus bei užmegsite naujų kontaktų.

Renginys vienu metu vyks 25 šalyse, kaip hibridinis susitikimas vietoje arba visiškai virtualus susitikimas, atsižvelgiant į aplinkybes.

Daugiau informacijos apie konkrečią programą jau netrukus – palaikysime su jumis ryšį. Dalyvavimas renginyje CTV yra nemokamas. Kviečiame visus dalyvius dirbti su mumis dėl kanalo ateities.

Pasižymėkite virtualiojo renginio ir vieną iš svarbiausių 2022 m. įvykių datą dabar!

Don't miss this glimpse into the future

Pagrindinės temos

Hvordan ser vores logikstikkæder ud i fremtiden?

Hvordan ser vores logikstikkæder ud i fremtiden?

Oven på de seneste års pandemi, klimaforandringer og geopolitiske bevægelser, kan virksomheder ikke ignorere, at flere af deres forretningsområder – især deres logistikkæder – er blevet langt mere skrøbelige.

Vi har samlet nogle dygtige eksperter, der vil hjælpe os med, hvordan vi kan imødekomme udfordringerne, og blive klar til fremtidens erhvervsliv.

Transformuokite savo paslaugas su tvariu IT

Kanalo partneriai turi tiekti tvariai pagamintus produktus, išlaikyti mažą energijos suvartojimo lygį, siūlyti žiedinius IT sprendimus, taip pat generuoti tvarios debesijos operacijų idėjas.

Sužinokite apie pirmaujančius pardavėjus ir produktus, kaip daiktų internetas gali palaikyti tvarumą, žiedinės ekonomikos pasiūlymus ir dar daugiau.

Sužinokite daugiau dabar

Transform your services with sustainable IT
Increase your performance: XaaS by ALSO

Pagerinkite savo Consumptional verslą naudodami ALSO As-a-Service portfelį

Paslaugų verslas yra didelė galimybė partneriams. Aktualiausias klausimas perpardavėjams – kaip sukurti atitinkamą paketą galutiniams klientams, siūlantiems visą vertės grandinę – nuo programinės ir aparatinės įrangos, iki kainų siūlymo ir sąskaitų išrašymo bei pačių paslaugų diegimo.

„ALSO“ turi itin tinkamą platformą, leidžiančią efektyviai ir pelningai organizuoti jūsų XaaS verslą.

Sužinokite daugiau dabar