Transform to perform

One
day

May 19th 2022

One
format

Hybrid

One
event

25 countries

ALSO Channel Trends+Visions 2022

19. maijā norisināsies ALSO grupas starptautiskais virtuālais notikums Channel Trends+Visions (CTV). 

Šī gada pasākuma moto ir “Transform to perform” (Transformācija veiktspējai). Uzmanības centrā būs mūsu nozares transformācija, tādēļ šī gada pasākuma galvenie temati ir IT ilgtspēja un XaaS nākotne. Abas būtiski mainīs to kā strādājam. ​

Mēs uztveram moto “Transform to perform” arī burtiski: šajā gadā esam sagatavojuši ko īpašu, kas potenciāli varētu kardināli mainīt virtuālās sanāksmes.

Reģistrēties tūlīt

Nepalaidiet garām šo iespēju ieskatīties nākotnē!

Jūs sagaida:

  • iedvesmojošas uzrunas,
  • pretrunīgas paneļdiskusijas,
  • interesanti semināri,​
  • un, protams, tikšanās un iespēja veidot jaunus kontaktus.

Pasākums vienlaikus notiks 25 valstīs hibrīdā formātā ar tikšanos klātienē vai pilnībā virtuāli, atkarībā no notikumu attīstības.

Plašāka informācija par pasākuma programmu būs pieejama drīzumā un mēs Jūs informēsim par to. Kā vienmēr, dalība izstādē CTV ir bez maksas. Aicinām visus dalībniekus strādāt kopā ar mums pie nākotnes.

Rezervējiet datumu vienam no 2022.gada spilgtākajiem notikumiem

Don't miss this glimpse into the future

Focus topics

Hvordan ser vores logikstikkæder ud i fremtiden?

Hvordan ser vores logikstikkæder ud i fremtiden?

Oven på de seneste års pandemi, klimaforandringer og geopolitiske bevægelser, kan virksomheder ikke ignorere, at flere af deres forretningsområder – især deres logistikkæder – er blevet langt mere skrøbelige.

Vi har samlet nogle dygtige eksperter, der vil hjælpe os med, hvordan vi kan imødekomme udfordringerne, og blive klar til fremtidens erhvervsliv.

Ilgtspējīga IT pakalpojumu transformācija

Partneriem ir jānāk klajā ar ilgtspējīgi ražotiem produktiem, zemiem enerģijas patēriņa līmeņiem, cirkulāriem IT risinājumiem, kā arī idejām ilgtspējīgai mākoņa darbībai.

Uzziniet par vadošajiem ražotājiem un produktiem, un kā IoT var atbalstīt ilgtspējību, aprites ekonomikas piedāvājumus un daudz ko citu.

Lasiet vairāk tūlīt

Transform your services with sustainable IT
Increase your performance: XaaS by ALSO

Uzlabojiet savu patēriņa biznesu, izmantojot ALSO As-a-Service portfeli

Pakalpojumu bizness ir lieliska iespēja partneriem. Tālākpārdevēju interesantākais jautājums ir par to, kā izveidot atbilstošu paketi saviem gala klientiem, piedāvājot visu vērtību ķēdi no programmatūras un aprīkojuma līdz aprēķinu veikšanai un rēķinu izrakstīšanai, kā arī pašu pakalpojumu izvietošanai.

ALSO ir tieši īstā platforma, lai efektīvi un izdevīgi organizētu jūsu XaaS biznesu.

Lasiet vairāk tūlīt