1. Atpakaļ

Pārveidojiet savus pakalpojumus ar ilgtspējīgu IT

Pēc Green IT ieviešanas 2000. gada vidū, ilgu laiku šķita, ka ilgtspēja notiek citur: enerģētikas nozarē, celtniecībā, lauksaimniecībā un pat auto nozarē. Tagad tās ir atgriezušās ar jaunām iespējām. IT var sniegt atbalstu valstīm un uzņēmumiem, kuri cenšas radīt ilgtspējīgu ekonomiku un apturēt klimata pārmaiņas. Hibrīddarbs palīdz būtiski samazināt uzņēmumu oglekļa pēdas nospiedumu. ietu internets var nodrošināt satiksmei, ēkām un ražošanai daudz augstāku energoefektivitāti. Mākslīgais intelekts var palīdzēt optimizēt loģistiku vai atpazīt jaunus klimata modeļus.

Līdz šim efektīvāka aparatūra, kā arī izolācijas un dzesēšanas sistēmu inovācijas ir kompensējušas augošo pieprasījumu pēc elektroenerģijas, ko izraisījis straujais ģenerēto datu apjoma pieaugums. Bet 2020. gadā veiktā ES komisijas pētījumā izteiktas bažas par to, ka pieprasījums kļūst tik liels, ka aparatūras, programmatūras vai infrastruktūras efektivitātes uzlabojumi vairs nespēj kompensēt tā pieaugumu.

Vai pāreja uz publisku mākoni ir noderīga attiecībā uz energoefektivitāti vai arī joprojām riskanta izvēle, domājot par drošību un datu aizsardzību? Kādas idejas un risinājumus piegādātāji piedāvā attiecībā uz šīm bažām? Kā izplatītāji var veicināt aprites ekonomiku IT nozarē? Kādus risinājumus mēs varam piedāvāt saviem nozares partneriem, lai palīdzētu viņu klientiem izveidot ilgtspējīgākas IT?

Fiona O’Brien, Lenovo Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas kanālu un darbības vadītāja, Joacim Damgard, Microsoft izpilddirektors Centrālajā un Austrumeiropā, Pierre-Yves Dutang, Schneider Electric APC izplatīšanas direktors Eiropā un Gustavo, ALSO Holding AG izpilddirektors, par šiem un citiem jautājumiem diskutēs panelī “Ilgtspējīgas IT”.

Transform your services with sustainable IT