Transform to perform

One
day

May 19th 2022

One
format

Hybrid

One
event

25 countries

ALSO Channel Trends+Visions 2022

19. mája sa uskutoční ďalší ročník medzinárodného veľtrhu Channel Trends+Visions (CTV) skupiny ALSO.  Motto tohtoročného podujatia je "Transform2Perform".

Zameriame sa na transformáciu v našom odvetví, takže hlavnými témami tohtoročného podujatia budú udržateľné IT a budúcnosť platformy XaaS. Obe tieto oblasti zásadne menia trh a spôsob práce. 

Slogan "Transform2Perform" (Transformácia na výkon) berieme doslovne a predstavíme novú vzrušujúcu funkciu, ktorá má potenciál revolučne zmeniť virtuálne stretnutia. 

Zaregistrujte sa teraz!

Nenechajte si ujsť pohľad do budúcnosti!

Na čo sa môžete tešiť: 

  • inšpiratívne prednášky,
  • panelové diskusie o kontroverzných témach,
  • zaujímavé workshopy,
  • a samozrejme stretnutia so starými priateľmi a novými kontaktmi.

Podujatie sa bude konať v 25 krajinách súčasne, v hybridnej forme so stretnutiami na mieste alebo čisto virtuálne, v závislosti od aktuálnej situácie.  

Viac informácií o konkrétnom programe sa dozviete čoskoro - dáme vám vedieť. Účasť na podujatiach CTV je ako vždy bezplatná. Vítame všetkých účastníkov, ktorí majú záujem spolupracovať s nami na budúcnosti trhu. 

Uložte si dátum tohto virtuálneho podujatia a nenechajte si ho ujsť v roku 2022! 

Don't miss this glimpse into the future

Focus topics

Hvordan ser vores logikstikkæder ud i fremtiden?

Hvordan ser vores logikstikkæder ud i fremtiden?

Oven på de seneste års pandemi, klimaforandringer og geopolitiske bevægelser, kan virksomheder ikke ignorere, at flere af deres forretningsområder – især deres logistikkæder – er blevet langt mere skrøbelige.

Vi har samlet nogle dygtige eksperter, der vil hjælpe os med, hvordan vi kan imødekomme udfordringerne, og blive klar til fremtidens erhvervsliv.

Transformujte svoje služby pomocou udržateľného IT

Distribuční partneri musia prichádzať s udržateľne vyrábanými produktmi, nízkou spotrebou energie, obehovými IT riešeniami a nápadmi na udržateľnú prevádzku cloudu. 

Distribuční partneri musia prichádzať s udržateľne vyrábanými produktmi, nízkou spotrebou energie, obehovými IT riešeniami a nápadmi na udržateľnú prevádzku cloudu. 

Prečítajte si viac

Transform your services with sustainable IT
Increase your performance: XaaS by ALSO

Vylepšite svoje konzumné podnikanie pomocou portfólia As-a-Service spoločnosti ALSO

Podnikanie ako služba je veľkou príležitosťou pre partnerov. Najzaujímavejšou otázkou pre predajcov je, ako vytvoriť relevantný balíček pre svojich koncových zákazníkov, ponúkajúci celý hodnotový reťazec od softvéru a hardvéru až po ponuky a fakturáciu a tiež nasadenie vlastných služieb.

ALSO má presne tú správnu platformu pre efektívnu a ziskovú organizáciu vášho podnikania XaaS.

Prečítajte si viac