1. grįžti

Pakeiskite savo paslaugas su tvariu IT

Po to, kai 2000 m. viduryje buvo įdiegta „žalioji IT“, ilgą laiką atrodė, kad tvarumas vyksta kitur: energetikos sektoriuje, statybose, ūkyje, net automobilių pramonėje. Dabar tai grįžo su kaupu. IT gali padėti šalims ir įmonėms kurti tvarią ekonomiką ir sustabdyti klimato kaitą. Hibridinis darbas padeda gerokai sumažinti įmonių išmetamą anglies dioksido dalį. Dėl daiktų interneto (IoT) eismo, pastatų ir gamybos sektoriai gali taupyti energijos sąnaudas ir dirbti efektyviau. Dirbtinis intelektas (AI) gali padėti optimizuoti logistiką arba atpažinti naujus klimato modelius.

Iki šiol efektyvesnė aparatinė įranga ir naujovės izoliacijos ir aušinimo sistemose galėjo kompensuoti didėjantį elektros poreikį, atsirandantį dėl staigaus generuojamų duomenų padidėjimo. Tačiau 2020 m. ES komisija baiminasi, kad paklausa tampa tokia stipri, kad augimo nebegali kompensuoti techninės, programinės įrangos ar infrastruktūros efektyvumo padidėjimas.

Ar perėjimas į viešąją debesiją yra geras dalykas, atsižvelgiant į energijos vartojimo efektyvumą, ar vis dar rizikingas, atsižvelgiant į saugumą ir duomenų apsaugą? Kokias idėjas ir sprendimus turi pasiūlyti pardavėjai, kad išspręstų šias problemas? Kaip platintojai gali skatinti žiedinę ekonomiką IT srityje? Kokius sprendimus galime pasiūlyti savo kanalo partneriams, padėdami klientams sukurti tvaresnes IT?

„Lenovo“ EMEA vyriausioji kanalo ir EMEA operacijų vadovė Fiona O'Brien, „Microsoft“ vyriausiasis veiklos vadovas Centrinės ir Rytų Europos regionui Joacimas Damgardas, „APC by Schneider Electric“ platinimo direktorius Europai Pierre-Yves Dutang ir „ALSO Holding AG“ generalinis direktorius Gustavo Möller-Hergt aptars šiuos ir kitus klausimus susijusius su „IT tvarumu“.

Transform your services with sustainable IT