1. Zpět

11.4.2022

Inspirace a řešení pro IT budoucnost: Registrace na Channel Trends+Visions je nyní otevřena

Mottem letošního CTV 19. května je „Transform2perform“. Celá akce je o velkých proměnách, které se dějí v ICT průmyslu.

Letošními hlavními tématy jsou udržitelné IT a XaaS. Kromě jedinečné technologické zajímavosti mohou hosté očekávat inspirativní hlavní projev ALSO CEO Gustava Möller-Hergta, diskusi s Wendy Mars, prezidentkou EMEAR ve společnosti Cisco, a dvě mezinárodní panelové diskuze.

Kromě toho se návštěvníci mohou těšit na prezentace zúčastněných zemí na témata jako virtualizace a 3D tisk, aplikace IoT pro partnery nebo IT infrastruktura budoucnosti. Poprvé se akce bude konat současně ve 25 různých zemích v hybridním formátu.

Účast na CTV je jako vždy bezplatná. Další informace a registrační formulář naleznete na www.alsoctv.com .

ALSO vítá všechny účastníky, kteří chtějí společně utvářet budoucnost kanálu.

Kontakt ALSO Czech Republic:

Beate Flamm

Senior Vice President Communication

Telefon: +49 151 61266047

E-mail: beate.flamm@also.com

Společnost ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Švýcarsko) je jedním z předních poskytovatelů technologií pro odvětví informačních a komunikačních technologií, který v současné době působí ve 28 zemích Evropy a celkem v 94 zemích světa prostřednictvím partnerů PaaS. Ekosystém ALSO nabízí přibližně 110 000 prodejců hardwaru, softwaru a IT služeb od více než 700 dodavatelů ve více než 1340 kategoriích produktů. V duchu oběhového hospodářství poskytuje všechny služby od zajištění až po recyklaci z jednoho zdroje. Divize Supply zahrnuje transakční sortiment hardwaru a softwaru. Divize Solutions podporuje zákazníky při vývoji IT řešení na míru. Jádrem této oblasti služeb jsou nabídky cloudových služeb na bázi předplatného a také platformy pro kybernetickou bezpečnost, virtualizaci a umělou inteligenci. Další informace naleznete na adrese: https://also.com. Hlavním akcionářem je skupina Droege Group, Düsseldorf, Německo.

Skupina Droege Group

Skupina Droege (založená v roce 1988) je nezávislá investiční a poradenská společnost, plně rodinná. Společnost působí jako specialista na transformační programy šité na míru s cílem zvýšit hodnotu podniku. Skupina Droege Group spojuje rodinnou podnikatelskou strukturu a kapitálovou sílu do modelu rodinného kapitálu. Skupina investuje vlastní kapitál do "speciálních příležitostí" se zaměřením na středně velké společnosti a spin-offy a také strategicky do buy & build transakcí. Se svou hlavní zásadou "Implementace – všemi triky v knize" je skupina jedním z průkopníků implementačně orientovaného rozvoje podniků. Podnikatelské platformy skupiny Droege jsou v souladu s dlouhodobě orientovanými megatrendy. Nadšení pro kvalitu, inovace a rychlost určuje firemní rozvoj. Skupina Droege se tak úspěšně etablovala na národním i mezinárodním trhu a se svými podnikatelskými platformami je provozně aktivní ve 30 zemích. Více na: https://droege-group.com.