Profitujte na gamingovém portfoliu

Herní průmysl je jedním z tahounů pro inovace v informačních a komunikačních technologiích. Touha vytvářet fotorealistický obsah a světy, kde lidé mohou chodit jako ve skutečném životě, posunula hardware na hranice a za hranice svých možností. To vedlo k mnoha inovacím v počítačovém průmyslu. Technologie se neustále vyvíjí kupředu a není vždy snadné udržet s ní krok. Proto Vám chceme poskytnout pomoc a budeme Vás informovat o aktuálních novinkách, které mohou mít dopad na vaše podnikání.

Nové způsoby, jak hrát!
Nová obohacená úroveň s těmito produkty:

Monitory

> Zjistěte více

Širší poměr stran jako 16:9 se nachází stále více na stolech hráčů. Vyšší rozlišení než full HD s rychlejším obnovovací frekvencí a nižší dobou odezvy. AMD a Nvidia také optimalizovaly komunikaci mezi grafickou kartou a monitorem pomocí technologií jako Freesync od AMD a G-Sync od Nvidia. Tyto adaptivní synchronizace vytvářejí lepší herní zážitek snížením chyb zobrazení.

Nakupujte zde

Periférie

> Zjistěte více

Různý typ hráčů má různé požadavky na hardware. Mechanické klávesnice a plně konfigurovatelné myši tuto poptávku splňují. Webové kamery nabývají na důležitosti, hráči chtějí ukázat, co hrají, a být součástí show. Dobrá kvalita zvuku se stala nezbytnou pro hraní her, 7.1 prostorový zvuk a pohodlí jsou nutností. Hráči chtějí používat jakoukoli platformu, nejen na PC. A všechno by mělo mít RGB.

Nakupujte zde

Komponenty

> Zjistěte více

Zde najdete vše, co hráč potřebuje. Rychlé grafické karty nebo levné modely. Základní desky a procesory s nejnovější nebo spolehlivou technologií. RAM s vysokými frekvencemi a nízkými latencemi. HDD pro vysoké kapacity nebo SSD pro rychlou výměnu dat. Zdroje energie pro vysoké energetické nároky a účinnost. Jakákoli konfigurace vyžaduje také dokonalé řešení chlazení.

Nakupujte zde

Síťová řešení

> Zjistěte více

Síťové produkty se staly důležitou součástí nastavení hráče. Nové standardy WiFi s vyšší rychlostí a nižší latencí, většími anténami pro lepší kvalitu signálu a vyšším dosahem jsou jen některé z funkcí požadované hráči. Integrace lepších bezpečnostních nástrojů a prioritizaci paketů může být klíčem pro hry a streamery.

Nakupujte zde

Příslušenství

> Zjistěte více

Pro naplnění hráčského zážitku je nezbytné dobré herní křeslo s vysokým komfortem. Herní stůl s funkcemi, jako jsou sluchátka nebo držák na nápoje, správa kabelů a povrch, díky kterému je podložka pod myš zbytečná, zajišťuje, že je nastavení kompletní. Vysoká kvalita je také vyžadována u kabelů. S rozbočovači a přepínači nemá hráč nikdy problém s připojením. Se správnou brašnou nebo taškou bude zařízení i správně chráněno.

Nakupujte zde

Cloud gaming

> Zjistěte více

Jak se náš svět stává stále více digitálním, herní trh se nenávratně mění z fyzického na digitální. Mezi různými možnostmi digitálního hraní si více hráčů vybírá cloudové hraní, protože umožňuje hrát z jakéhokoli zařízení a kdekoli. To je důvod, proč se očekává, že trh cloudových her poroste z aktuální tržní hodnoty 2B $ na 8B $ v roce 2025.

Nakupujte zde


MÁTE ZÁJEM?

Pak neváhejte a kontaktujte náš tým a další hru vyhrajte díky našim doporučeným herním produktům!