1. Zpět

4.10.2021

Společnost ALSO spustila nový věrnostní program pro zákazníky v České republice.

Věrnost je nyní ve společnosti ALSO ještě více odměňována díky novému ALSO Bonus Clubu. Ten byl v České republice spuštěn 30. září 2021. Zákazníci mohou sbírat bonusové body při nákupu produktů promovaných v ALSO webshopu v rámci Bonus Clubu od všech předních výrobců. Tyto body pak mohou utratit za více než 1200 různých odměn dostupných v dárkovém obchodě ALSO Bonus Club.

"Naším věrnostním programem bychom chtěli poděkovat našim zákazníkům za jejich současnou a budoucí důvěru v obchodování s námi," říká Niek von Reth, ředitel digitálního prodeje společnosti ALSO. "Zpětná vazba, kterou od našich zákazníků dostáváme, je velmi pozitivní a počet registrací do Bonus Clubu neustále roste." V současné době využívají výhod této iniciativy, která se po svém spuštění v první zemi v roce 2019 ukázala jako velmi úspěšná, zákazníci v 17 zemích. Příslušné produkty i informace o tom, kolik bonusových bodů lze jejich nákupem získat, jsou snadno dostupné v internetovém obchodě ALSO.

Program nenabízí jen velmi zajímavé akce, ale dává prodejcům také možnost flexibilně uplatnit své bonusové body okamžitě nebo je dále šetřit na dárky s vyšší hodnotou.

Zapojit se do něj je mimořádně snadné. Zákazníci společnosti ALSO se mohou bezplatně zaregistrovat a stát se členem ALSO Bonus Clubu. "Usilovně jsme pracovali na tom, aby byl tento program pro naše české zákazníky atraktivní, a jsme velmi rádi, že jej můžeme úspěšně spustit před náročnou zimní sezónou" uvádí Ondřej Radovnický, ředitel společnosti ALSO Czech Republic s.r.o.. "Na tomto programu budeme i nadále pracovat a nabízet stále nové zajímavé akce, abychom posílili naše vztahy a obchod s našimi partnery."

Více informací o Bonus Clubu a registraci:

Bonus Club homepage