1. Zpět

25.5.2021

ALSO CTV překonává rekordy: Vyhlídky do budoucna pro všechny oblasti odvětví ICT

Mezinárodní Channel Trends + Visions 2021 se konal 19. května. Loňská referenční hodnota 10 000 návštěvníků již byla za poslední týden překonána - není divu, když vezmeme v úvahu komplexní program, který nabídl něco pro každého. Speciálním vrcholem pro mnoho prodejců byla prohlídka inovačního centra HPE, která poskytla pohled na technologie a koncepty, které budou v příštích letech formovat naši společnost.

Moderní pracoviště, hybridní cloud, kybernetická bezpečnost a umělá inteligence - hlavní temata byla rozsáhlá. Kromě lídrů v oboru, jako jsou Bernhard Fauser (HP), Nikki Meyer (Microsoft), Henning Ohlsson (Epson) a Gordon Thomson (Cisco), byl mezi odborníky i expert na AI Thomas Terney, trendový skaut Vitra Raphael Gielgen a expert Christoph Magnussen z New Worku.

Gustavo Möller-Hergt, generální ředitel společnosti ALSO Holding AG (SIX: ALSN), ve svém hlavním projevu vysvětlil klíčové hnací síly tohoto odvětví: "Minulý rok ukázal důležitost tohoto kanálu. Významně jsme přispěli k překonání pandemie. Dobré výsledky nyní musíme použít k investování do budoucnosti."

Co to znamená? Next Normal je hybridní. Virtuální a osobní spolupráce a komunikace se budou muset bezproblémově sladit. Tuto novou formu flexibility umožňuje IT. Model Next Normal se vyznačuje novými platformami. Příležitosti jsou tu od služby IoT, virtualizace nebo technologií blockchain. Je nezbytné, abychom jako kanál využili tyto příležitosti a diverzifikovali své obchodní modely.

The Next Normal bude udržitelný. I zde můžeme jako IT průmysl významně přispět s IoT, službami, s datovými centry, jejichž energetické požadavky snižujeme, a take s důslednou oběhovou ekonomikou. Udržitelnost však znamená i transparentnost a ochranu jednotlivců před digitálními útoky. Stručně řečeno: máme mnoho příležitostí a velkou zodpovědnost, abychom pomohli formovat program Next Normal."

S celkovým počtem 326 prezentací se ani při nejlepší vůli na světě nepodařilo kliknout na všechny zajímavé webináře, prezentace nebo kulaté stoly. Proto je platforma stále otevřena až do neděle, aby si registrovaní návštěvníci mohli prohlédnout hlavní přednášky a prezentace na požádání. Zúčastněné strany se mohou zaregistrovat na www.alsoctv.com .

Kontakt

Váš kontakt pro všechny mediální požadavky:

Giorgio Ascoli

giorgio.ascoli@also.com
Martina Ascoli

martina.ascoli@also.com
Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com