1. Zpět

20.4.2021

New2Next: Zažijte digitální budoucnost na ALSO CTV

Již počtvrté od začátku pandemie pořádá společnost ALSO čistě virtuální akci: mezinárodní konferenci Channel Trends+Visions 2021. Pod heslem "New2Next" bude tento den především o změnách. Špičková sestava řečníků sahá od zástupců známých dodavatelů, jako jsou Microsoft, HP nebo Epson, přes hledače trendů Raphaela Gielgena ze společnosti Vitra a podcastera první hodiny New Work Christopha Magnussena až po Gustava Möllera-Hergta, generálního ředitele společnosti ALSO Holding AG (SIX: ALSN).

Stěžejní body veletrhu se zabývají tématy, která se netýkají pouze odvětví IT: Jak se zapojit do nové "vzdálené reality"? Jak můžeme jako obchodní kanál využít koncepci as-a-service, abychom připravili půdu pro výrobní procesy a virtuální administrativní sítě podporované cloudem pro firmy a zároveň se postarali o to, aby naše vlastní společnosti byly dlouhodobě úspěšné? Můžeme využít možností, které nám nabízí internet věcí, ke zlepšení pracovišť a přispět k boji proti pandemii? Jak můžeme účinně chránit podniky i jednotlivce před přílivem kyberkriminality? Je umělá inteligence připravena proměnit koncepty v prodejné produkty?

Celý den je nabitý tématy, která se zabývají těmito a mnoha dalšími otázkami týkajícími se IT technologií, udržitelnosti a nových pracovních prostředí. Kromě toho budou renomovaní výrobci i ISV informovat o nových produktech a technologiích. A protože veletrh vždy žije ze setkání, budou zde dodavatele, stejně jako zaměstnanci společnosti ALSO, po celý den k dispozici pro dotazy, diskuse a rozhovory.

Veletrh se bude konat 19. května od 9 do 17 hodin, hlavní příspěvky budou probíhat živě od 9 do 10 hodin a od 14 do 15 hodin. Registrace na bezplatnou akci je možná kdykoli na webových stránkách všech zemí ALSO.

Kontakt ALSO Holding AG:

Beate Flamm

Senior viceprezident pro komunikaci

E-mail: beate.flamm@also.com

Společnost ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Švýcarsko) je jedním z předních poskytovatelů technologií pro odvětví informačních a komunikačních technologií, který v současné době působí ve 24 zemích Evropy a celkem v 90 zemích světa prostřednictvím partnerů PaaS. Ekosystém ALSO nabízí přibližně 110 000 prodejců hardwaru, softwaru a IT služeb od více než 700 dodavatelů ve více než 1340 kategoriích produktů. V duchu oběhového hospodářství poskytuje všechny služby od zajištění až po recyklaci z jednoho zdroje. Divize Supply zahrnuje transakční sortiment hardwaru a softwaru. Divize Solutions podporuje zákazníky při vývoji IT řešení na míru. Jádrem této oblasti služeb jsou nabídky cloudových služeb na bázi předplatného a také platformy pro kybernetickou bezpečnost, virtualizaci a umělou inteligenci. Další informace naleznete na adrese: https://also.com . Hlavním akcionářem je skupina Droege Group, Düsseldorf, Německo.

Skupina Droege Group

Skupina Droege (založená v roce 1988) je nezávislá investiční a poradenská společnost, plně rodinná. Společnost působí jako specialista na transformační programy šité na míru s cílem zvýšit hodnotu podniku. Skupina Droege Group spojuje rodinnou podnikatelskou strukturu a kapitálovou sílu do modelu rodinného kapitálu. Skupina investuje vlastní kapitál do "speciálních příležitostí" se zaměřením na středně velké společnosti a spin-offy a také strategicky do buy & build transakcí. Se svou hlavní zásadou "Implementace – všemi triky v knize" je skupina jedním z průkopníků implementačně orientovaného rozvoje podniků. Podnikatelské platformy skupiny Droege jsou v souladu s dlouhodobě orientovanými megatrendy. Nadšení pro kvalitu, inovace a rychlost určuje firemní rozvoj. Skupina Droege se tak úspěšně etablovala na národním i mezinárodním trhu a se svými podnikatelskými platformami je provozně aktivní ve 30 zemích. Více na: https://droege-group.com .