1. Zpět

22.3.2021

Channel Trends+Visions 2021

„New2Next“ - ALSO představuje budoucnost

Letošní ICT virtuální veletrh se slibným heslem: New2Next se blíží a vy můžete být jeho součástí! Nová éra, ve které žijeme od loňského roku, se vyznačuje vzdálenou komunikací, přičemž IT technologie významně přispívají k umožnění propojené práce z domova. A jisté je, že tímto směrem se bude společnost ubírat i po pandemii. Společnost ALSO se během CTV 2021 zaměří zejména na to, jaké technologie, platformy a ekosystémy budou formovat tuto éru.

Renomovaní výrobci hardwaru a softwaru i poskytovatelé služeb se chystají 19. května představit svá portfolia pro virtuální svět. Dále budou uvedena komplexní řešení v oblastech jako cloud, kybernetická bezpečnost, internet věcí, virtualizace a umělá inteligence. Virtuální, interaktivní předváděcí místnosti, široká škála prezentací a četné komunikační příležitosti v jeden den spojí odvětví ICT ve 24 evropských zemích, ve kterých je společnost ALSO zastoupena.

„Jakožto poskytovatel IT technologií s odbornými znalostmi výrobců a kompetencí prodejců má společnost ALSO ekosystém umožňující zvládnou novou éru. Chtěli bychom se podělit o naše zkušenosti týkající se vzdálené reality se všemi našimi partnery,“ říká Gustavo Möller-Hergt, generální ředitel ALSO Holding AG (SIX: ALSN).

Registrace na bezplatnou akci je možná již nyní na www.alsoctv.com .

Kontaktní osoba ALSO Holding AG:

Beate Flamm

Senior Vice President Communication

Telefon: +49 151 61266047

E-Mail: beate.flamm@also.com