1. Zpět

15.9.2020

ALSO přináší virtuální událost: SPOTLIGHT NA NOVÝCH PLATFORMÁCH

ALSO uspořádá svůj druhý virtuální veletrh roku – dne 3. listopadu 2020. SPOTLIGHT, jak se událost nazývá, se zaměřuje na cloud a bezpečnost. Od ALSO Cloud Marketplace s množstvím funkcí a nejrůznějšími softwarovými aplikacemi až po produkty IoT, od hybridních cloudových řešení po streaming, hraní her a kybernetickou bezpečnost – ALSO SPOTLIGHT nabízí informace o každém tématu, o které se mohou zákazníci orientovaní na budoucnost zajímat.

Prezentace, která je zcela založena na Microsoft Teams, bude obsahovat živý přenos, webové semináře, panelové diskuse a rozhovory odborníků. Gustavo Möller-Hergt, generální ředitel společnosti ALSO Holding AG (SIX: ALSN): „Jsme velice rádi, že tyto formáty přineseme do každé z našich zemí jako lokální událost s pomocí místních specialistů společnosti ALSO. Jednou z nejzajímavějších funkcí je možnost účastníků přímo se zkontaktovat mezi sebou a s našimi prodejci. Ožije naše vize ALSO ekosystému.”

Mezi zúčastněné dodavatele patří globální zastoupení společností jako Microsoft nebo HPE. První přehled události a formáty, které budou obsahovat, najdete pod: also-spotlight.cz. Účast bude bezplatná a otevřená pro všechny členy v odvětví IKT. Registrace začnou po 14. září.

Přímý odkaz na PR v češtině:

Přímý odkaz na PR v angličtině :

Kontaktní osoba ALSO Holding AG:

Beate Flamm

Senior Vice President Communication

Telefon: +49 151 61266047

E-Mail: beate.flamm@also.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen / Švýcarsko) sdružuje dodavatelé a odběratele v odvětví IKT. ALSO nabízí více než 660 prodejcům hardwaru, softwaru a IT služeb přístup k více než 110 000 partnerů, kteří mohou poptávat široké spektrum dalších služeb v oblasti logistiky, financí a IT, jakožto i tradiční distribuční služby. ALSO nabízí všechny služby pod jednou střechou počínaje vývojem komplexního IT prostředí, poskytováním a údržbou hardwaru a softwaru, až po repasování a remarketing IT hardwaru. Skupina ALSO je zastoupena v 23 evropských zemích a ve fiskálním roce 2019 generuje celkový čistý obrat ve výši přibližně 10,7 miliardy EUR s přibližně 4 000 zaměstnanci. Majoritním akcionářem ALSO Holding AG je skupina Droege Group, Düsseldorf, Německo. Další informace naleznete na adrese https://also.com.

Droege Group

Droege Group (založena v roce 1988) je nezávislá poradenská a investiční společnost v plném rodinném vlastnictví. Společnost působí jako specialista na zakázkové transformační programy zaměřené na zvýšení firemní hodnoty. Skupina Droege spojuje svou firemní rodinnou strukturu a kapitálovou sílu do obchodního modelu. Provádí přímé investice vlastním kapitálem do spin-off společností a středně velkých společností ve „zvláštních situacích”. Hlavní zásadou „výkonávat – na základě umění“ je skupina průkopníkem v rozvoji firemně orientovaného na vykonávání. Skupina Droege se řídí cílenou investiční strategií založenou na současných megatrendech (znalosti, připojení, prevence, demografie, specializace, budoucí práce, nakupování 4.0). Nadšení pro kvalitu, inovace a rychlost určuje činnost společnosti. V posledních letech se skupina Droege úspěšně etablovala na domácích i zahraničních trzích a působí ve 30 zemích. Další informace naleznete na: https://www.droege-group.com.

Vyloučení odpovědnosti

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která jsou založena na současných předpokladech a předpovědích managementu společnosti ALSO. Známá i neznámá rizika, nejistoty a další faktory by mohly vést k rozdílům mezi publikovaným výhledových prohlášením a aktuálním vývojem, zejména s ohledem na výsledky, finanční situaci a výkon ALSO Group. Skupina nepřijímá žádnou odpovědnost za aktualizaci těchto výhledových prohlášení nebo za jejich přizpůsobení budoucím událostem nebo vývoji.