1. Zpět

30.4.2020

Obrovský úspěch virtuálního veletrhu ALSO

Praha, Česká republika, 29. dubna 2020

Mezinárodní veletrh Channel Trends + Visions

Obrovský úspěch virtuálního veletrhu ALSO

28. dubna se konal Mezinárodní veletrh Channel Trends + Visions, virtuální veletrh ALSO pro IT průmysl. Po velmi pozitivní reakci, kterou společnost získala na digitálním CTV v regionu DACH, jsme se rozhodli událost mezinárodně rozšířit. Akce se konala současně na sedmi platformách pro 20 zemí ALSO.

Za méně, než čtyři týdny se tým spojil s prodejci, pozval dodavatelé a komunikoval s tiskem. Myšlenka se setkala s ohromující reakcí: Více než 250 dodavatelů se zúčastnilo na stáncích, dodavatelé a experti ALSO poskytli 285 prezentací a konalo se téměř 60 webových seminářů. Přibližně 10 000 návštěvníků na všech platformách dostalo nejnovější informace o trendech a tématech v IT průmyslu.

Gustavo Möller-Hergé, generální ředitel společnosti ALSO, ve svém hlavním proslovu zmínil velké šance, které vidí v IT průmyslu. "Krize může být příležitostí pro všechny - pokud máte správného partnera, který investuje do budoucích technologií a platforem, a do těch správných lidí."

Velký zájem byl o řešení pro moderní pracoviště a spotřebitelské podnikání, prezentace o kybernetické bezpečnosti, internetu věcí a nabídek pro domácí kancelář a domácí školu.

Gustavo Möller-Hergé: "Určitě nám chybí přímý kontakt s našimi zákazníky a kvůli jejich požadavkům postupně otevíráme naše kanceláře. Zároveň jsme však přesvědčeni, že nejde o poslední virtuální událost, kterou společnost Also uspořádala. Je to vynikající způsob, jak zůstat v kontaktu a zároveň zůstat v bezpečí."

Díky velké odezvě a mnohým požadavkům zůstane sedm platforem virtuální mezinárodní CTV otevřeno do 3. května 2020.

Přímý odkaz na tiskovou zprávu v angličtině

Přímý odkaz na tiskovou zprávu v češtině

Kontaktní osoba ALSO Holding AG:

Manuela Rost-Hein

Vedoucí komunikace ALSO Group

Telefon: +49 151 14040215

E-mail: manuela.rost-hein@also.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen / Švýcarsko) sdružuje doavatelé a odběratele v odvětví IKT. ALSO nabízí více než 660 prodejcům hardwaru, softwaru a IT služeb přístup k více než 110 000 partnerů, kteří mohou poptávat široké spektrum dalších služeb v oblasti logistiky, financí a IT, jakožto i tradiční distribuční služby. ALSO nabízí všechny služby pod jednou střechou počínaje vývojem komplexního IT protstředí, poskytováním a údržbou hardwaru a softwaru, až po repasování a remarketing IT hardwaru. Skupina ALSO je zastoupena v 23 evropských zemích a ve fiskálním roce 2019 generuje celkový čistý obrat ve výši přibližně 10,7 miliardy EUR s přibližně 4 000 zaměstnanci. Majoritním akcionářem ALSO Holding AG je skupina Droege Group, Düsseldorf, Německo. Další informace naleznete na adrese https://also.com .

Droege Group

Droege Group (založena v roce 1988) je nezávislá poradenská a investiční společnost v plném rodinném vlastnictví. Společnost působí jako specialista na zakázkové transformační programy zaměřené na zvýšení firemní hodnoty. Skupina Droege spojuje svou firemní rodinnou strukturu a kapitálovou sílu do obchodního modelu. Provádí přímé investice vlastním kapitálem do spin-off společností a středně velkých společností ve „zvláštních situacích“.Hlavní zásadou „výkonávat – na základě umění“ je skupina průkopníkem v rozvoji firemně orientovaného na vykonávání. Skupina Droege se řídí cílenou investiční strategií založenou na současných megatrendech (znalosti, připojení, prevence, demografie, specializace, budoucí práce, nakupování 4.0). Nadšení pro kvalitu, inovace a rychlost určuje činnost společnosti. V posledních letech se skupina Droege úspěšně etablovala na domácích i zahraničních trzích a působí ve 30 zemích. Další informace naleznete na: https://www.droege-group.com .

Vyloučení odpovědnosti

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která jsou založena na současných předpokladech a předpovědích managementu společnosti ALSO. Známá i neznámá rizika, nejistoty a další faktory by mohly vést k rozdílům mezi publikovaným výhledových prohlášením a aktuálním vývojem, zejména s ohledem na výsledky, finanční situaci a výkon ALSO Group. Skupina nepřijímá žádnou odpovědnost za aktualizaci těchto výhledových prohlášení nebo za jejich přizpůsobení budoucím událostem nebo vývoji.