1. Zpět

20.4.2020

Channel trends + vision 2020

Praha, Česká republika, 17. dubna 2020

Tisková zpráva

Po velkém úspěchu Channel trends + vision 2020 v regionu DACH jsou přípravy společnosti ALSO na mezinárodní Channel trends + Vision (CTV) konající se ve čtvrtek 28. dubna 2020 v plném proudu.

Hlavními body programu budou mimo jiné projevy generálního ředitele ALSO Holding AG, Gustavo Möller-Hergta, a Stevea Braziera, CEO společnosti Canalys, která se stala světově známou pro výzkum technologických kanálů a smartphonů. Na partnery čeká celá řada prezentací i živé webináře zaměstnanců společnosti ALSO a dalších odborníků z oblasti IT. Témata sahají od Cybersecurity přes Internet věcí, domácí vyučování a Home Office až po 3D tisk. Zúčastní se jich dodavatelé jako Acer, Adobe, HP, HPE, Intel, Jabra, Lenovo, Logitech, Microsoft, Philips, Samsung a mnoho dalších, kteří se liší podle přítomnosti na trhu v různých regionech.

„Jsme velmi potěšeni velkým zájmem a velkým počtem registrací pro tento inovativní formát a těšíme se na informativní a zajímavý den,“ říká Gustavo Möller-Hergt, generální ředitel společnosti ALSO Holding AG.

Prodejci se nyní mohou bezplatně zaregistrovat na virtuální CTV 2020 na adrese: https://www.also.com/ec/cms5/cs_5845/5845/informace/ctv_2020/index.jsp

Přímý odkaz na tiskovou zprávu v angličtině:

Přímý odkaz na tiskovou zprávu v češtině

Kontaktní osoba ALSO Holding AG:

Manuela Rost-Hein

Vedoucí komunikace ALSO Group

Telefon: +49 151 14040215

E-mail: manuela.rost-hein@also.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen / Švýcarsko) sdružuje doavatelé a odběratele v odvětví IKT. ALSO nabízí více než 660 prodejcům hardwaru, softwaru a IT služeb přístup k více než 110 000 partnerů, kteří mohou poptávat široké spektrum dalších služeb v oblasti logistiky, financí a IT, jakožto i tradiční distribuční služby. ALSO nabízí všechny služby pod jednou střechou počínaje vývojem komplexního IT protstředí, poskytováním a údržbou hardwaru a softwaru, až po repasování a remarketing IT hardwaru. Skupina ALSO je zastoupena v 23 evropských zemích a ve fiskálním roce 2019 generuje celkový čistý obrat ve výši přibližně 10,7 miliardy EUR s přibližně 4 000 zaměstnanci. Majoritním akcionářem ALSO Holding AG je skupina Droege Group, Düsseldorf, Německo. Další informace naleznete na adrese https://also.com .

Droege Group

Droege Group (založena v roce 1988) je nezávislá poradenská a investiční společnost v plném rodinném vlastnictví. Společnost působí jako specialista na zakázkové transformační programy zaměřené na zvýšení firemní hodnoty. Skupina Droege spojuje svou firemní rodinnou strukturu a kapitálovou sílu do obchodního modelu. Provádí přímé investice vlastním kapitálem do spin-off společností a středně velkých společností ve „zvláštních situacích“.Hlavní zásadou „výkonávat – na základě umění“ je skupina průkopníkem v rozvoji firemně orientovaného na vykonávání. Skupina Droege se řídí cílenou investiční strategií založenou na současných megatrendech (znalosti, připojení, prevence, demografie, specializace, budoucí práce, nakupování 4.0). Nadšení pro kvalitu, inovace a rychlost určuje činnost společnosti. V posledních letech se skupina Droege úspěšně etablovala na domácích i zahraničních trzích a působí ve 30 zemích. Další informace naleznete na: https://www.droege-group.com .

Vyloučení odpovědnosti

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která jsou založena na současných předpokladech a předpovědích managementu společnosti ALSO. Známá i neznámá rizika, nejistoty a další faktory by mohly vést k rozdílům mezi publikovaným výhledových prohlášením a aktuálním vývojem, zejména s ohledem na výsledky, finanční situaci a výkon ALSO Group. Skupina nepřijímá žádnou odpovědnost za aktualizaci těchto výhledových prohlášení nebo za jejich přizpůsobení budoucím událostem nebo vývoji.