29.4.2022

Renomovaní účastníci potvrdení pre panelové diskusie CTV

Zmena v ICT priemysle je stredom záujmu Channel Trends+Visions 2022 – Udržateľnosť v IT a budúcnosť Všetko ako služba (XaaS) sú kľúčové témy medzinárodného veľtrhu ALSO Holding AG, o ktorom sa bude diskutovať s rôznorodými skupinami distribučných partnerov.

Nadchádzajúce udalosti vrhajú tieň skôr: CTV sa bude konať 19. mája. Hybridný formát bude ráno centrálne vysielaný z Varšavy do 25 rôznych krajín. Popoludní budú pre miestnych partnerov ponúkané rôzne programy v príslušných jazykoch. V prezentáciách a paneloch budú účastníci diskutovať o zmenách v ICT priemysle a o tom, aké trendy, nové smery a odporúčania k postupu z nich vyplývajú.

CTV má byť interaktívnym formátom. Medzinárodné publikum je nielen srdečne pozývané, aby sledovalo keynotes, okrúhle stoly a workshopy, ale je tiež vyzývané, aby ich obohatilo svojimi vlastnými príspevkami. Okrem prezentácií popredných ICT hráčov a odborných prednášok sa účastníci môžu tešiť aj na dve medzinárodné diskusné kolá:

V paneli „Udržateľné IT“ bude ALSO CEO Gustavo Möller-Hergt diskutovať s Pierrom Dutangom (APC), Davidom Rozziom (HP), Fionou O'Brien (Lenovo) a Joacimom Damgardom (Microsoft), ako môžu IT technológie prispieť k zníženiu nielen CO2. stopy spoločností. Vedúci predstavitelia tohto odvetvia myslia dopredu a budú tiež diskutovať o dôležitosti zabezpečenia dát alebo sociálnom záväzku kanála.

Jan Bogdanovich, SVP Consumptional Business v spoločnosti ALSO Holding AG, bude účastníkom XaaS panelu, ktorý bude diskutovať okrem iného s Maciekom Szczesniakom (HPE) a Olafom Lesniakom z Alterity, poľským predajcom s pridanou hodnotou. Bogdanovich: „S XaaS môžu spoločnosti výrazne znížiť svoje prevádzkové náklady, rýchlejšie pristupovať k novým technológiám a získať lepšiu kontrolu nad svojou IT infraštruktúrou. Ponuka je stále rozmanitejšia a ponúka širokú škálu produktov, nástrojov a technológií, takže pre každú potrebu je tu niečo. Takmer všetky funkcie IT je možné nastaviť a predať ako službu. Pri rozumnom použití ponúka skutočnú pridanú hodnotu pre predajcov a koncových zákazníkov.“

Od marca sa môžu záujemcovia bezplatne registrovať na www.alsoctv.com . ALSO sa teší na hosťovanie všetkých účastníkov, ktorí chcú spoločne utvárať budúcnosť kanálu.

Kontakt ALSO Slovakia:

Beate Flamm

Senior Vice President Communication

Telefon: +49 151 61266047

E-mail: beate.flamm@also.com

Spoločnosť ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Švajčiarsko) je jedným z popredných poskytovateľov technológií pre odvetvie informačných a komunikačných technológií, ktorý v súčasnej dobe pôsobí v 28 krajinách Európy a celkom v 94 krajinách sveta prostredníctvom partnerov PaaS. Ekosystém ALSO ponúka približne 110 000 predajcov hardvéru, softvéru a IT služieb od viac ako 700 dodávateľov vo viac ako 1340 kategóriách produktov. V duchu obehového hospodárstva poskytuje všetky služby od zaistenia až po recykláciu z jedného zdroja. Divízia Supply zahrňuje transakčný sortiment hardvéru a softvéru. Divízia Solutions podporuje zákazníkov pri vývoji IT riešení na mieru. Jadrom tejto oblasti služieb sú ponuky cloudových služieb na báze predplatného a tiež platformy pre kybernetickú bezpečnosť, virtualizáciu a umelú inteligenciu. Ďalšie informácie nájdete na adrese: https://also.com. Hlavným akcionárom je skupina Droege Group, Düsseldorf, Nemecko.

Skupina Droege Group

Skupina Droege (založená v roku 1988) je nezávislá investičná a poradenská spoločnosť, plne rodinná. Spoločnosť pôsobí ako špecialista na transformačné programy šité na mieru s cieľom zvýšiť hodnotu podniku. Skupina Droege Group spája rodinnú podnikateľskú štruktúru a kapitálovú silu do modelu rodinného kapitálu. Skupina investuje vlastný kapitál do "špeciálnych príležitostí" so zameraním na stredne veľké spoločnosti a spin-off a tiež strategicky do buy & build transakcií. So svojou hlavnou zásadou "Implementácia – všetky triky v knihe" je skupina jedným z priekopníkov implementačne orientovaného rozvoja podnikov. Podnikateľské platformy skupiny Droege sú v súlade s dlhodobo orientovanými megatrendmi. Nadšenie pre kvalitu, inovácie a rýchlosť určuje firemný rozvoj. Skupina Droege sa tak úspešne etablovala na národnom aj medzinárodnom trhu a so svojimi podnikateľskými platformami je aktívna v 30 krajinách. Viac na: https://droege-group.com.