E-mail Preference Center

VITAJTE V CENTRE PREFERENCIÍ E-MAILOV SPOLOČNOSTI ALSO!

Radi by sme s vami zostali v kontakte. Preto sme prišli s nápadmi na cielenú komunikáciu šitú na mieru vašim potrebám. Pozrite sa na naše návrhy a dajte nám vedieť, v čom spočívajú vaše záujmy.

Je to vaša voľba

Aktualizácie produktov a kanálov

Nikdy nezmeškajte skvelé uvedenie produktov na trh, udalosti, postrehy, školenia, špeciálne ponuky a aktualizácie. Vyberte témy, ktoré vás zaujímajú, a my vám pošleme prispôsobené upozornenia vždy, keď budeme mať obsah, ktorý zodpovedá týmto témam.

Začiarknite každé políčko, ktoré sa použije na prispôsobenie upozornení.

I would like to receive a summary of:

AVA

AVA je náš digitálny asistent, ktorý vám pomôže identifikovať obchodné príležitosti na zvýšenie predaja prostredníctvom internetového obchodu ALSO.

Posielajte mi relevantné obchodné novinky od spoločnosti AVA.

Programy

Pozrite si a aktualizujte, akú komunikáciu dostávate, na základe konkrétnych programov ALSO, propagačných kampaní alebo oblastí záujmu, do ktorých ste sa zaregistrovali.

Nova

Introduction text for the nova section. Please complete. text module epc.text.nova.main

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.