Predstavenstvo spoločnosti

Manažment ALSO GROUP

ALSO GROUP manažment s kompetenciou a účinným vedením intenzívne sleduje záujmy svojich zamestnancov, zákazníkov a obchodných partnerov.

GUSTAVO MÖLLER-HERGT

Člen predstavenstva ALSO Holding AG a tiež predseda od roku 2014. Generálny riaditeľ skupiny ALSO a od roku 2011 člen vedenia skupiny.

KARIÉRA

Hlavný prevádzkový riaditeľ skupiny ALSO; predtým hlavný zástupca skupiny Droege. Generálny riaditeľ a iné ďalšie pozície v skupine Warsteiner. Člen dozornej rady spoločnosti SIAC v Douala v Kamerunu. Predseda dozornej rady CASA Isenbeck v Buenos Aires v Argentíne.

VZDELANIE

Získal inžiniersky titul na Technickej univerzite v Mníchove v Nemecku a absolvoval Harvard Business School v Bostone v USA. Získal doktorát na Technickej univerzite v Berlíne v Nemecku, kde prednáša o technickom riadení.

OSTATNÉ ČINNOSTI A ZÁUJMY

Člen poradného výboru Deutsche Bank AG, Dusseldorf, Nemecko a člen správnej rady Bambergského symfonického orchestru, Bamberg, Nemecko

RALF RETZKO

Finančný riaditeľ skupiny ALSO a od roku 2011 člen manažmentu ALSO Group.

KARIÉRA

Vedúci controllingu, obchodný riaditeľ a finančný riaditeľ skupiny Actebis. Predtým Central Controlling v spoločnosti Karstadt AG, Essen, Nemecko a po štúdiách zastával pozíciu vedeckého asistenta na Inštitúte podnikových informačných technológii na univerzite v Göttingenu v Nemecku.

VZDELANIE

Vyštudoval obchodný manažment, matematiku a informačné technológie pre podnikanie v nemeckom Göttingenu. Následne získal doktorát v obore riadenia podniku.