Dodávatelia

ALSO ponúka produkty a služby od najvýznamnejších dodávateľov v ICT.

Prispôsobiť štruktúry a procesy dodávateľov, prístup na rôzne trhy, rýchlosť, flexibilita a spoľahlivosť.

Štruktúry a procesy sú individuálne prispôsobené príslušnému obchodnému modelu dodávateľa. ALSO ponúka vysoko diferencované hodnotové ponuky prispôsobené zákazníckemu kanálu príslušného dodávateľa. Služby sú poskytované rýchlym a spoľahlivým spôsobom.

Široké portfólio produktov, rozsiahla zákaznícka báza, efektívna distribúcia.

ALSO umožňuje svojim SMB distribučným partnerom podieľať sa na nových obchodných príležitostiach, ako je Cloud Marketplace a Content Factory. Dodávatelia ťažia zo širšieho rozloženia rizika, rýchlejšieho dodania na trh a rýchleho zavádzania nových produktov ku komerčným a súkromným koncovým zákazníkom. Rast je umožnený rozšírením produktového portfólia o nové služby (finančné, digitálne, IT, logistika, marketing) a počtom predajných miest.

Dodávatelia

Hardware - Software - Dodávatelia spotrebného materiálu - Poskytovatelia služieb

V našej ponuke nájdete produkty týchto vendorov:

 1. Späť

Originálny spotrebný materiál od HP:

1) navrhnuté pre spoľahlivé výsledky a konzistentnú vysokú kvalitu výtlačkov

2) spoľahlivé, recyklovateľné, zodpovedné. Originálne kazety HP sú navrhnuté udržateľne a je možné ich bezplatne recyklovať

3) originálne kazety HP sú navrhnuté s ohľadom na ľudí a interiéry a spĺňajú emisné kritériá ekoznačenia

4) zabezpečené kazety pre lepšie chránený ekosystém. Integrované zabezpečenie s technológiami a obalom, ktoré odolajú neoprávnenej manipulácii

V spolupráci s HP vám ponúkame skvelú šírku sortimentu, dostupnosť a ceny, ktoré vás nepustia. Využite náš pomocník na hľadanie spotrebného materiálu podľa tlačiarne, zažiadajte si o kredit a môžeme byť vaším spoľahlivým partnerom od prvého dňa.

Spoločnosť TP-LINK bola založená v roku 1996 a vďaka inovatívnym a oceňovaným riešeniam sa stala jedným z popredných svetových dodávateľov sieťových produktov pre segment SOHO a SMB. Spoločnosť TP-LINK, ktorá je hodnotená ako poskytovateľ WLAN produktov číslo 1, dodáva svoje produkty do viac ako 120 krajín a poskytuje služby desiatkam miliónov zákazníkov po celom svete.

TP-LINK je plne odhodlaná rozvíjať svoje produkty, služby a vzťahy so zákazníkmi prostredníctvom rozsiahleho výskumu a vývoja, prísnych postupov zabezpečenia kvality a účinných informačných kampaní. Firemná kultúra spoločnosti TP-LINK je formovaná zásadami udržiavania lojality zákazníkov prostredníctvom interakcie, pozornosti a spätnej väzby, ako aj záväzkom dosahovať úspechy a oddanosťou inováciám.

Svojím úsilím dosiahla spoločnosť TP-LINK uznanie a rešpekt v tomto odvetví a neustále preukazuje vysokú úroveň kvality a angažovanosti. Spoločnosť TP-LINK neustále vyvíja oceňované produkty a ponúka komplexný rad sieťových riešení pozostávajúci zo smerovačov, adaptérov, kamier, prepínačov a mnohých ďalších káblových a bezdrôtových zariadení na domáce a kancelárske použitie.

Vďaka technologickému pokroku a predstavivosti spoločnosť TP-LINK neustále rastie a neustále sa snaží dosiahnuť svoj cieľ stať sa jedným z troch najväčších poskytovateľov sieťových riešení na svete. V neustálom úsilí o posilnenie svojho podielu na globálnom trhu spoločnosť TP-LINK nevynecháva žiadnu príležitosť na podporu príležitostí na ďalší pokrok v oblasti sieťových produktov a inovácií.

Microsoft umožňuje digitálnu transformáciu v ére inteligentného cloudu. Jej poslaním je umožniť každému človeku a každej organizácii na svete dosiahnuť viac.

Inžinierske skupiny:

Cloud + AI Group

Scott Guthrie vedie skupinu Microsoft Cloud + AI Group. Je zodpovedný za architektúru cloud computingu, platformu AI a stratégiu digitálnej transformácie spoločnosti Microsoft. Patria sem produkty a služby ako Microsoft Azure, globálna platforma pre cloud computing, podnikové aplikácie Microsoftu vrátane funkcií automatizovaných podnikových procesov v Dynamics 365, nástroje s nízkym množstvom kódu/bez kódu v Power Platform, zmiešaná realita s HoloLens a Microsoft Mesh. Zahŕňa tiež bohatú sadu vývojárskych nástrojov s Visual Studio, Visual Studio Code a GitHub, základné podnikové funkcie a infraštruktúru a komplexné riešenia zabezpečenia, správy prístupu a dodržiavania predpisov v rámci celého cloudu Microsoft.

Skúsenosti + zariadenia

Rajesh Jha vedie divíziu spoločnosti Microsoft, ktorá spája Office, zariadenia a Windows s cieľom vytvoriť najlepšie skúsenosti, najlepšie zariadenia a najlepšie produkty pre našich zákazníkov na svete. Skupina sa zameriava na produktivitu, komunikáciu, vzdelávanie, vyhľadávanie a ďalšie informačné služby spolu so softvérovou platformou, aplikáciami, obchodom a zariadeniami, ktoré poháňajú ekosystém Windows.

Technológie + výskum

Kevin Scott ako technologický riaditeľ spoločnosti Microsoft vedie skupinu pre výskum a inkubáciu a dohliada na niektoré z najväčších ambícií spoločnosti Microsoft vrátane poskytovania umelej inteligencie vo veľkom meradle. Je zodpovedný za zosúladenie celkovej technickej stratégie spoločnosti a zároveň za integráciu pokrokového výskumu a vývoja do infraštruktúry, služieb, aplikácií a agentov.

ALSO je oficiálnym partnerom spoločnosti Microsoft. Viac informácií nájdete tu.

Integrita, inovácia, inklúzia

Tieto tri jednoduché, ale silné slová definujú naše hodnoty v spoločnosti Seagate. Inšpirujú nás k dokonalosti, o ktorú sa snažíme každý deň v prospech našich zákazníkov, obchodných partnerov, akcionárov, komunít a seba navzájom. Sú prostriedkom, ktorým dnes meriame naše úsilie. Sú základom pre zajtrajšie úspechy. Spoločne vytvárajú rozdiel. A spoločne robíme aj my.

Integrita

Ideme príkladom a sme rovnako oddaní ľuďom, našej planéte a ziskovosti.

Inovácie

Našim zákazníkom prinášame hodnotu prostredníctvom objavov, agility a riešení.

Inklúzia

Zaviazali sme sa podporovať rovnosť na pracovisku a zabezpečiť, aby sa všetci zamestnanci cítili bezpečne, cenení a rešpektovaní.

Logitech, švajčiarska spoločnosť špecializujúca sa na inovácie a kvalitu, vyvíja produkty a služby, ktoré majú jedinečné miesto v živote ľudí. Už viac ako 40 rokov rozširujeme svoje odborné znalosti v oblasti dizajnu výrobkov a svoj globálny dosah. Naše produkty sa zameriavajú na to, ako sa zákazníci spájajú s digitálnym svetom a ako s ním komunikujú. Dizajn je srdcom každej kreatívnej činnosti, každého tímu a každej disciplíny - s cieľom vytvoriť skutočne jedinečný a zmysluplný produkt.

Spoločnosť Logitech, ktorej výrobky sa predávajú takmer v každej krajine sveta, navrhuje produkty, ktoré pomáhajú prosperovať podnikom a spájať ľudí prostredníctvom hudby, hier, streamovania, videa a počítačov.

Od roku 2015 získala spoločnosť Logitech a jej rodina značiek viac ako 250 ocenení za dizajn od popredných dizajnérskych organizácií a publikácií z celého sveta. Spoločnosť Fast Company nás tiež dvakrát ocenila ako jednu z "10 najinovatívnejších spoločností v oblasti dizajnu", raz v roku 2018 a druhýkrát v roku 2020.

Od roku 2021 sú všetky naše výrobky uhlíkovo neutrálne. To je skvelý výsledok, ale tým to nekončí. Svet čelí nevídaným výzvam vyplývajúcim zo zmeny klímy a je bezprostredne potrebné ďalej znižovať náš vplyv a podporovať komunity a prírodu ovplyvnenú zmenou klímy.

V posledných rokoch sme sa zamerali na znižovanie uhlíkového vplyvu našich výrobkov a zároveň na prechod na obnoviteľné zdroje energie, obnovu lesov a podporu komunít postihnutých zmenou klímy. Chceme však ísť ďalej, aby sme sa zaoberali celým vplyvom nášho hodnotového reťazca a v konečnom dôsledku odstránili z atmosféry viac uhlíka, ako do nej vložíme. Zameriavame sa na vytváranie pozitívneho vplyvu, aby sme spoločne mohli obnoviť svet, ktorý zdieľame.

Spoločnosť GIGABYTE ponúka komplexný rad produktov navrhnutých na "Upgrade Your Life". Vďaka skúsenostiam v oblasti spotrebiteľských, podnikových, herných a cloudových systémov si GIGABYTE vybudovala povesť lídra v odvetví s oceňovanými produktmi vrátane základných dosiek, grafických kariet, notebookov, mini PC, monitorov a ďalších PC komponentov a príslušenstva..

Ako dlhoročný vývojár PC a serverového hardvéru a riešení sa GIGABYTE venuje podpore úžasných používateľských zážitkov pre tvorcov obsahu a hráčov, aby sa ich predstavy mohli prejaviť v lepšom živote; ako dodávateľ serverového hardvéru a riešení je GIGABYTE pripravený rozšíriť svoj záber v oblasti podnikových serverov a cloudových systémov s hardvérovými a softvérovými riešeniami, ktoré integrujú aplikácie AI a AloT, aby zákazníkom umožnili zachytávať, analyzovať a transformovať digitálne informácie na využiteľné dáta a urýchliť tak úspech podnikov od okraja až po cloud.

Možno už poznáte procesory, ale spoločnosť Intel® toho dokáže oveľa viac. Vďaka inováciám v oblasti výpočtovej techniky posúvame hranice inteligentných, prepojených technológií, aby sme priniesli úžasné zážitky každému na Zemi. Od najnovších zariadení a cloudu, na ktoré sa spoliehate, až po riadenie politík, rozmanitosť, udržateľnosť a vzdelávanie, spoločnosť Intel® vytvára hodnoty pre akcionárov, zákazníkov a spoločnosť.

Technológie spoločnosti Intel, ktorá bola založená v roku 1968, stáli v centre prelomových objavov v oblasti výpočtovej techniky. Sme lídrom v tomto odvetví a vytvárame technológie, ktoré menia svet, umožňujú globálny pokrok a obohacujú životy. Stojíme na prahu niekoľkých technologických zlomových bodov - umelej inteligencie (AI), transformácie sietí 5G a vzostupu inteligentných okrajov - ktoré budú spoločne formovať budúcnosť technológií. Tieto zmeny poháňa kremík a softvér a spoločnosť Intel je v ich centre.

Naše produktové portfólio poskytuje komplexné riešenia, ktoré riešia potreby neustále sa vyvíjajúceho sveta zameraného na dáta. Neustále vyvíjame nové technológie a produkty pre širokú škálu trhov. Naše produkty poskytujú potrebné stavebné prvky pre čoraz inteligentnejší a prepojenejší svet - od edge computingu a 5G sietí až po cloud computing, umelú inteligenciu a autonómne riadenie.

Nárast práce na diaľku a hybridnej práce vytvoril obrovský dopyt po riešeniach, ktoré umožňujú nové spôsoby spolupráce a spoluvytvárania. Kombinácia Poly a HP nám vydláždi cestu k vytváraniu hybridných pracovných skúseností budúcnosti. Teraz sme jedna spoločnosť, spoločne silnejšia, inovujeme pre zákazníkov a partnerov, aby sme ich podporili v ich snahe raz za generáciu nanovo definovať spôsob práce.

Spoločnosť Poly je súčasťou portfólia hybridných pracovných riešení HP, ktoré vytvára špičkové audio a video produkty, aby ste mohli organizovať tie najlepšie stretnutia - kdekoľvek, kedykoľvek a zakaždým. So systémom Poly urobíte viac, než len prídete, ale aj vyniknete

Práca už nie je miesto, ale to, čo robíte a ako to robíte.

V Poly si naďalej živo uvedomujeme množstvo problémov v našom svete, ale ešte viac sa zameriavame na našu reakciu.

Spájame ľudí, technológie a priestory s cieľom zmeniť nespravodlivé hybridné interakcie kdekoľvek a kedykoľvek. Naďalej umožňujeme ľudské spojenie a spravodlivé pracovné skúsenosti, aby sme slúžili a podporovali ľudí okolo nás. Zamestnanci spoločnosti Poly pracujú ako dobrovoľníci, mentori a darcovia pre organizácie na celom svete a poskytujú zdroje na uspokojenie skutočných potrieb v oblasti prístupu k vzdelaniu, zdravotnej starostlivosti a globálneho porozumenia. Napriek všetkým výzvam v posledných rokoch pokračujeme v napredovaní, čím dokazujeme naše odhodlanie využívať našu silu pre dobro.

Všetci sa musíme starať a prispievať. A sme silnejší, keď pracujeme ako jeden.

Inovácie na hraniciach technológie

S produktmi Western Digital sa môžete stretnúť na každom kroku: vo vrecku, doma, v aute alebo v cloude.

Darí sa nám v rozmanitosti. Ako globálna spoločnosť veríme, že rozmanitosť našich zákazníkov a komunít najlepšie prijmeme tak, že ju budeme odrážať zvnútra.

Spoločnosť Western Digital je už dlho na čele prevratných inovácií. Od vynálezu prvého pevného disku až po dnešné pokroky v technológii 3D NAND - naša inovačná cesta naďalej inšpiruje tých, ktorí sa odvážia plánovať vo veľkom.

Nech ste kdekoľvek, spoločnosť Western Digital je s vami na každom kroku. Vždy sme na špičke inovácií, posúvame hranice technológií a vytvárame to, čo ste predtým považovali za nemožné.

 • A-DATA 
 • A4TECH 
 • AEROCOOL 
 • AKYGA 
 • AOC INTERNATIONAL 
 • APACER 
 • APC 
 • ASUS 
 • BE QUIET! 
 • BENQ 
 • BROTHER 
 • CANON 
 • COOLER MASTER 
 • CORSAIR 
 • D-LINK 
 • DICOTA 
 • DIGITUS 
 • DYNABOOK 
 • ELECTRONIC ARTS 
 • EPSON 
 • G.SKILL 
 • GAINWARD EUROPE 
 • GEMBIRD
 • GOODRAM
 • GIGABYTE

 • GREEN CELL 
 • HGST 
 • HP INC. 
 • I-TEC 
 • IBOX 
 • IIYAMA 
 • INTEL 
 • KENSINGTON 
 • KINGSTON 
 • LACIE 
 • LANBERG 
 • LEITZ ACCO BRANDS 
 • LEXMARK 
 • LISTAN 
 • LOGILINK 
 • LOGITECH 
 • MATROX 
 • MICROSOFT 
 • MIKROTIK 
 • MMD-MONITORS & DISPLAYS 
 • MSI 
 • NATEC 
 • NETGEAR 
 • NETRACK 
 • OKI 

 • PALIT 
 • PATRIOT MEMORY 
 • PHILIPS 
 • PNY 
 • POLY 
 • POWERCOLOR TUL 
 • QOLTEC 
 • SAFEPRINT 
 • SAMSUNG 
 • SANDBERG 
 • SANDISK 
 • SAPPHIRE 
 • SEAGATE 
 • SOLARIX 
 • TEAM GROUP 
 • TECHLY 
 • TOSHIBA EUROPE 
 • TP-LINK 
 • TRANSCEND 
 • UBIQUITI NETWORKS 
 • VIDIS S.A. 
 • WESTERN DIGITAL 
 • XEROX
 • XFX 
 • ZOTAC