11.4.2022

Inšpirácia a riešenia pre budúcnosť IT: Registrácia na Channel Trends+Visions je teraz otvorená

Motto tohtoročného CTV, ktoré sa uskutoční 19. mája 2022 je "Transform2perform". Celé podujatie je venované veľkým zmenám, ktoré sa dejú v odvetví IKT.

Hlavnými témami tohto ročníka sú udržateľné IT a XaaS. Okrem jedinečných technologických zaujímavostí sa hostia môžu tešiť na inšpiratívny hlavný prejav generálneho riaditeľa spoločnosti ALSO Gustava Möllera-Hergta, diskusiu s Wendy Marsovou, prezidentkou spoločnosti Cisco pre región EMEAR, a dve medzinárodné panelové diskusie.

Okrem toho sa návštevníci môžu tešiť na prezentácie zúčastnených krajín na témy ako virtualizácia a 3D tlač, aplikácie internetu vecí pre partnerov alebo IT infraštruktúra budúcnosti. Po prvýkrát sa podujatie bude konať súčasne v 25 rôznych krajinách v hybridnom formáte.

Účasť v CTV je ako vždy bezplatná. Ďalšie informácie a registračný formulár nájdete na adrese www.alsoctv.com .

ALSO víta všetkých účastníkov, ktorí chcú spoločne formovať budúcnosť kanála.

Kontakt ALSO Slovakia:

Beate Flamm

Senior Vice President Communication

Telefon: +49 151 61266047

E-mail: beate.flamm@also.com

Spoločnosť ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Švajčiarsko) je jedným z popredných poskytovateľov technológií pre odvetvie informačných a komunikačných technológií, ktorý v súčasnej dobe pôsobí v 28 krajinách Európy a celkom v 94 krajinách sveta prostredníctvom partnerov PaaS. Ekosystém ALSO ponúka približne 110 000 predajcov hardvéru, softvéru a IT služieb od viac ako 700 dodávateľov vo viac ako 1340 kategóriách produktov. V duchu obehového hospodárstva poskytuje všetky služby od zaistenia až po recykláciu z jedného zdroja. Divízia Supply zahrňuje transakčný sortiment hardvéru a softvéru. Divízia Solutions podporuje zákazníkov pri vývoji IT riešení na mieru. Jadrom tejto oblasti služieb sú ponuky cloudových služieb na báze predplatného a tiež platformy pre kybernetickú bezpečnosť, virtualizáciu a umelú inteligenciu. Ďalšie informácie nájdete na adrese: https://also.com. Hlavným akcionárom je skupina Droege Group, Düsseldorf, Nemecko.

Skupina Droege Group

Skupina Droege (založená v roku 1988) je nezávislá investičná a poradenská spoločnosť, plne rodinná. Spoločnosť pôsobí ako špecialista na transformačné programy šité na mieru s cieľom zvýšiť hodnotu podniku. Skupina Droege Group spája rodinnú podnikateľskú štruktúru a kapitálovú silu do modelu rodinného kapitálu. Skupina investuje vlastný kapitál do "špeciálnych príležitostí" so zameraním na stredne veľké spoločnosti a spin-off a tiež strategicky do buy & build transakcií. So svojou hlavnou zásadou "Implementácia – všetky triky v knihe" je skupina jedným z priekopníkov implementačne orientovaného rozvoja podnikov. Podnikateľské platformy skupiny Droege sú v súlade s dlhodobo orientovanými megatrendmi. Nadšenie pre kvalitu, inovácie a rýchlosť určuje firemný rozvoj. Skupina Droege sa tak úspešne etablovala na národnom aj medzinárodnom trhu a so svojimi podnikateľskými platformami je aktívna v 30 krajinách. Viac na: https://droege-group.com.