1. Späť

4.10.2021

Spoločnosť ALSO spustila nový vernostný program pre zákazníkov na Slovensku.

Vernosť je teraz v spoločnosti ALSO ešte viac odmeňovaná vďaka novému ALSO Bonus Clubu. Na Slovensku bol spustený 30. septembra 2021. Zákazníci môžu zbierať bonusové body pri nákupe produktov promovaných v ALSO webshope v rámci Bonus Clubu od všetkých popredných predajcov. Tieto body potom môžu minúť na viac ako 1 200 rôznych odmien dostupných v darčekovom obchode ALSO Bonus Club.

"Naším vernostným programom by sme sa chceli poďakovať našim zákazníkom za ich dôveru a dlhodobú spoluprácu s nami," hovorí Niek von Reth, riaditeľ digitálneho predaja spoločnosti ALSO. "Spätná väzba, ktorú dostávame od našich zákazníkov, je veľmi pozitívna a počet registrácií do Bonus Clubu neustále rastie." Iniciatívu, ktorá sa po spustení v prvej krajine v roku 2019 ukázala ako veľmi úspešná, v súčasnosti využívajú zákazníci v 17 krajinách. Príslušné produkty, ako aj informácie o tom, koľko bonusových bodov možno získať ich nákupom, sú ľahko dostupné prostredníctvom internetového obchodu ALSO.

Program neponúka len veľmi zaujímavé akcie, ale dáva predajcom aj možnosť flexibilne si bonusové body okamžite uplatniť alebo si ich ďalej šetriť na darčeky s vyššou hodnotou.

Účasť v programe je mimoriadne jednoduchá. Zákazníci spoločnosti ALSO sa môžu bezplatne zaregistrovať a stať sa členom ALSO Bonus Clubu. "Usilovne sme pracovali na tom, aby bol tento program pre našich slovenských zákazníkov atraktívny, a sme veľmi radi, že ho môžeme úspešne spustiť ešte pred hlavnou sezónou" uvádza Milan Krajčí zo spoločnosti ALSO Slovakia. "Na tomto programe budeme pracovať aj naďalej, vždy ponúkneme nové zaujímavé akcie, aby sme posilnili naše vzťahy a obchod s našimi partnermi."

Viac informácií o Bonus Clube a registrácii:

Bonus Club Homepage