1. Späť

25.5.2021

ALSO CTV prekonáva rekordy: Vyhliadky do budúcnosti pre všetky oblasti odvetvia ICT

Medzinárodný Channel Trends + Visions 2021 sa konal 19. mája. Minuloročná referenčná hodnota 10 000 návštevníkov už bola za posledný týždeň prelomená - nečudo, keď vezmeme do úvahy komplexný program, ktorý ponúkol niečo pre každého. Špeciálnym vrcholom pre mnohých predajcov bola prehliadka inovačného centra HPE, ktorá poskytla pohľad na technológie a koncepty, ktoré budú v budúcich rokoch formovať našu spoločnosť.

Moderné pracovisko, hybridný cloud, kybernetická bezpečnosť a umelá inteligencia - hlavnŕ témy boli rozsiahle. Okrem lídrov v odbore, ako sú Bernhard Fauser (HP), Nikki Meyer (Microsoft), Henning Ohlsson (Epson) a Gordon Thomson (Cisco), bol medzi odborníkmi aj expert na AI Thomas Terney, trendový skaut Vitra Raphael Gielgen a expert Christoph Magnussen z New Worku.

Gustavo Möller-Hergt, generálny riaditeľ spoločnosti ALSO Holding AG (SIX: ALSN), vo svojom hlavnom prejave vysvetlil kľúčové hnacie sily tohto odvetvia: „Minulý rok ukázal dôležitosť tohto kanálu. Významne sme prispeli k prekonaniu pandémie. Dobré výsledky teraz musíme použiť na investovanie do budúcnosti.”

Čo to znamená? Next Normal je hybridný. Virtuálna a osobná spolupráca a komunikácia sa budú musieť bezproblémovo zosúladiť. Túto novú formu flexibility umožňuje IT. Model Next Normal sa vyznačuje novými platformami. Príležitosti sú tu od služby IoT, virtualizáciu alebo technológiu blockchain. Je nevyhnutné, aby sme ako kanál využili tieto príležitosti a diverzifikovali svoje obchodné modely.

The Next Normal bude udržateľný. Aj tu môžeme ako IT priemysel významne prispieť s IoT, s podnikom ako službou, s dátovými centrami, ktorých energetické požiadavky znižujeme, alebo s dôslednou obehovou ekonomikou. Udržateľnosť však znamená aj transparentnosť a ochranu jednotlivcov pred digitálnymi útokmi. Stručne povedané: máme veľa príležitostí a veľkú zodpovednosť, aby sme pomohli formovať tento program Next Normal. “

S celkovým počtom 326 prezentácií sa ani pri najlepšej vôli na svete nepodarilo kliknúť na všetky zaujímavé webináre, prezentácie alebo okrúhle stoly. Preto je platforma stále otvorená až do nedele, aby si registrovaní návštevníci mohli pozrieť hlavné prednášky a prezentácie na požiadanie. Zainteresované strany sa môžu zaregistrovať na www.alsoctv.com .

Kontakt

Váš kontakt pre všetky mediálne požiadavky:

Martina Ascoli

martina.ascoli@also.com
Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com