20.4.2021

New2Next: Zažite digitálnu budúcnosť na ALSO CTV

Spoločnosť ALSO už po štvrtýkrát od začiatku pandémie organizuje čisto virtuálne podujatie: medzinárodné podujatie Channel Trends+Visions 2021. Pod mottom "New2Next" bude tento deň celý o zmene. Špičková zostava rečníkov siaha od zástupcov známych dodávateľov, ako sú Microsoft, HP alebo Epson, až po prieskumníka trendov Raphaela Gielgena zo spoločnosti Vitra a New Work podcastera prvej hodiny Christopha Magnussena a Gustava Möllera-Hergta, generálneho riaditeľa spoločnosti ALSO Holding AG (SIX: ALSN). https://also.com

Hlavné body veľtrhu sa zaoberajú témami, ktoré sa netýkajú len sektora IT: Ako sa nastaviť v novej "vzdialenej realite"? Ako môžeme ako kanál využiť koncept as-a-service, aby sme pripravili pôdu pre výrobné procesy a virtuálne administratívne siete podporované cloudom pre firmy a zároveň aby naše vlastné firmy boli dlhodobo úspešné? Môžeme využiť možnosti, ktoré nám ponúka internet vecí, na zlepšenie pracovísk a prispieť k boju proti pandémii? Ako môžeme účinne chrániť podniky a jednotlivcov pred vlnou počítačovej kriminality? Je umelá inteligencia pripravená na premenu konceptov na trhové produkty?

Celý deň je nabitý témami, ktoré sa zaoberajú týmito a mnohými ďalšími otázkami týkajúcimi sa IT technológií, udržateľnosti a nových pracovných prostredí. Okrem toho budú renomovaní výrobcovia, ako aj ISV informovať o nových produktoch a technológiách. A keďže veľtrh vždy žije zo stretnutí, jeho pracovníci, ako aj pracovníci spoločnosti ALSO, budú počas celého dňa k dispozícii na otázky, diskusie a rozhovory.

Veľtrh sa bude konať 19. mája od 9.00 do 17.00 h, kľúčové príspevky budú naživo od 9.00 do 10.00 h a od 14.00 do 15.00 h. Registrácia na bezplatné podujatie je možná kedykoľvek na webových stránkach všetkých krajín ALSO.

Kontakt ALSO Holding AG:

Beate Flamm

Senior viceprezident pre komunikáciu

E-mail: beate.flamm@also.com

Spoločnosť ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Švajčiarsko) je jedným z popredných poskytovateľov technológií pre odvetvie IKT, ktorý v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách Európy a celkovo v 90 krajinách sveta prostredníctvom partnerov PaaS. Ekosystém ALSO ponúka približne 110 000 predajcov hardvéru, softvéru a IT služieb od viac ako 700 dodávateľov vo viac ako 1340 kategóriách produktov. V duchu obehového hospodárstva spoločnosť poskytuje všetky služby od poskytovania až po recykláciu z jedného zdroja. Divízia Supply zahŕňa transakčný sortiment hardvéru a softvéru. Divízia Solutions podporuje zákazníkov pri vývoji IT riešení na mieru. Základom tejto oblasti služieb sú predplatené cloudové ponuky, ako aj platformy pre kybernetickú bezpečnosť, virtualizáciu a umelú inteligenciu. Viac informácií nájdete na adrese: https://also.com . Hlavným akcionárom je skupina Droege Group, Düsseldorf, Nemecko.

Skupina Droege

Skupina Droege (založená v roku 1988) je nezávislá investičná a poradenská spoločnosť, ktorá je plne v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť pôsobí ako špecialista na transformačné programy šité na mieru s cieľom zvýšiť hodnotu podniku. Skupina Droege spája svoju rodinnú podnikateľskú štruktúru a kapitálovú silu do modelu rodinného kapitálu. Skupina investuje vlastný kapitál do "špeciálnych príležitostí" so zameraním na stredne veľké spoločnosti a spin-offy, ako aj strategicky do transakcií typu buy & build. So svojou hlavnou zásadou "Implementácia - všetkými trikmi v knihe" je skupina jedným z priekopníkov rozvoja podnikov orientovaného na implementáciu. Podnikateľské platformy skupiny Droege sú v súlade s dlhodobo orientovanými megatrendmi. Nadšenie pre kvalitu, inovácie a rýchlosť určuje podnikový rozvoj. Skupina Droege sa tak úspešne etablovala na národnom a medzinárodnom trhu a so svojimi podnikateľskými platformami je operatívne aktívna v 30 krajinách. Viac na: https://droege-group.com.