1. Späť

22.3.2021

Trendy kanálu + vízie 2021:

„New2Next“ - TIEŽ predstavuje budúcnosť

Tohtoročný ICT virtuálny veľtrh so sľubným heslom: New2Next sa blíži a vy môžete byť jeho súčasťou! Nová éra, v ktorej žijeme od minulého roku, sa vyznačuje vzdialenou komunikáciou, pričom IT technológie významne prispievajú k umožneniu prepojenia práce z domu. A isté je, že týmto smerom sa bude spoločnosť uberať aj po pandémií. Spoločnosť ALSO sa behom CTV 2021 zameria predovšetkým na to, aké technológie, platformy a ekosystémy budú formovať túto éru.

Renomovaní výrobcovia hardvéru a softvéru aj poskytovatelia služieb sa chystajú 19. mája predstaviť svoje portfólia pre virtuálny svet. Ďalej budú uvedené komplexné riešenia v oblastiach ako cloud, kybernetická bezpečnosť, internet vecí, virtualizácia a umelá inteligencia. Virtuálne, interaktívne predvádzacie miestnosti, široká škála prezentácií a početné komunikačné príležitosti v jeden deň spoja odvetvie ICT v 24 európskych krajinách, v ktorých je spoločnosť ALSO zastúpená.

„Ako poskytovateľ IT technológií s odbornými znalosťami výrobcov a kompetenciou predajcov má spoločnosť ALSO ekosystém umožňujúci zvládnuť novú éru. Chceli by sme sa podeliť o naše skúsenosti týkajúce sa vzdialenej reality so všetkými našimi partnermi,“ hovorí Gustavo Möller-Hergt, generálny riaditeľ ALSO Holding AG (SIX: ALSN).

Registrácia na bezplatnú akciu je možná už teraz na www.alsoctv.com .

Kontaktná osoba ALSO Holding AG:

Beate Flamm

Senior Vice President Communication

Telefon: +49 151 61266047

E-Mail: beate.flamm@also.com