1. Späť

14.9.2020

ALSO prináša virtuálnu udalosť: SPOTLIGHT NA NOVÝCH PLATFORMÁCH

ALSO SLOVAKIA usporiada svoj druhý virtuálny veľtrh v roku - dňa 3. novembra 2020. SPOTLIGHT, ako sa udalosť nazýva, sa zameria na cloud a bezpečnosť. Od ALSO Cloud Marketplace s množstvom funkcií a najrôznejších softvérových aplikácií až po produkty IoT, od hybridných cloudových riešení po streaming, hranie hier a kybernetickú bezpečnosť - ALSO SPOTLIGHT ponúka informácie o každej téme, o ktorú sa budú zákazníci orientovaní na budúcnosť zaujímať

Podujatie, ktoré je úplne založené na Microsoft Teams, bude obsahovať živé podujatia, webové semináre, panelové diskusie a rozhovory odborníkov. Gustavo Möller-Hergt, generálny riaditeľ spoločnosti ALSO Holding AG (SIX: ALSN): „Sme veľmi radi, že tieto formáty prinesieme do každej z našich krajín ako lokálne podujatie spolu s miestnymi odborníkmi ALSO. Jednou z najzaujímavejších funkcií je možnosť účastníkov priamo sa skontaktovať medzi sebou a s našimi predajcami. To je miesto, kde ožije naša vízia ALSO ekosystému.”

Medzi zúčastnených dodávateľov patria globálne zastúpené spoločnosti ako Microsoft alebo HPE. Prvý prehľad udalosti a formáty, ktoré bude obsahovať, nájdete pod: also-spotlight.sk. Účasť bude bezplatná a otvorená pre všetkých členov odvetvia IKT. Registrácia začne po 14. septembri.

Priamy odkaz na PR v slovenčine

Priamy odkaz na PR v angličtine

Kontaktná osoba ALSO Holding AG:

Beate Flamm

Senior Vice President Communication

Telefon: +49 151 61266047

E-Mail: beate.flamm@also.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen / Švajčiarsko) združuje dodávateľov a odberateľov v odvetví IKT. ALSO ponúka viac než 660 predajcov hardvéru, softvéru a IT služieb prístup k viac než 110 000 partnerov, ktorí môžu dopytovať široké spektrum ďalších služieb v oblasti logistiky, financií a IT, ako aj tradičné distribučné služby. ALSO ponúka všetky služby pod jednou strechou začínajúc vývojom komplexného IT prostredia, poskytovaním a údržbou hardvéru a softvéru, až po repasovanie a remarketing IT hardvéru. Skupina ALSO je zastúpená v 23 európskych krajinách a vo fiškálnom roku 2019 generuje celkový čistý obrat vo výške približne 10,7 miliárd EUR s približne 4 000 zamestnancami. Majoritným akcionárom ALSO Holding AG je skupina Droege Group, Düsseldorf, Nemecko. Ďalšie informácie nájdete na adrese https://also.com.

Droege Group

Droege Group (založená v roku 1988) je nezávislá poradenská a investičná spoločnosť v plnom rodinnom vlastníctve. Spoločnosť pôsobí ako špecialista na zákazkové transformačné programy zamerané na zvýšenie firemnej hodnoty. Skupina Droege spája svoju firemnú rodinnú štruktúru a kapitálovú silu do obchodného modelu. Vykonáva priame investície vlastným kapitálom do spin-off spoločností a stredne veľkých spoločností v „zvláštnych situáciách“. Hlavnou zásadou „vykonávať – na základe umenia“ je skupina priekopníkov v rozvoji firemne orientovaného na vykonávanie. Skupina Droege sa riadi cielenou investičnou stratégiou založenou na súčasných mega trendoch (znalosti, pripojenie, prevencia, demografia, špecializácia, budúce práce, nakupovanie 4.0). Nadšenie pre kvalitu, inovácie a rýchlosť určuje činnosť spoločnosti. V posledných rokoch sa skupina Droege úspešne etablovala na domácich aj zahraničných trhoch a pôsobí v 30 krajinách. Ďalšie informácie nájdete na: https://www.droege-group.com.

Vylúčenie zodpovednosti

Táto tlačová správa obsahuje výhľadové vyhlásenia, ktoré sú založené na súčasných predpokladoch a predpovediach manažmentu spoločnosti ALSO. Známe aj neznáme riziká, neistoty a ďalšie faktory by mohli viesť k rozdielom medzi publikovaným výhľadovým vyhlásením a aktuálnym vývojom, predovšetkým s ohľadom na výsledky, finančnú situáciu a výkon ALSO Group. Skupina neprijíma žiadnu zodpovednosť za aktualizáciu týchto výhľadových vyhlásení alebo za ich prispôsobenie budúcim udalostiam alebo vývoji.