Profitujte na gamingovom portfóliu

Herný priemysel je jedným z ťahúňov pre inovácie v informačných a komunikačných technológiách. Túžba vytvárať fotorealistický obsah a svety, kde ľudia môžu chodiť ako v skutočnom živote, posunula hardvér na hranice a za hranice svojich možností. To viedlo k mnohým inováciam v počítačovom priemysle. Technológia sa neustále vyvíja vpred a nie je vždy jednoduché udržať s ňou krok. Preto Vám chceme poskytnúť pomoc a budeme Vás informovať o aktuálnych novinkách, ktoré môžu mať dopad na vaše podnikanie.

 Nové spôsoby, ako hrať!
Nová obohatená úroveň s týmito produktmi:

Monitory

> Zistite viac

Širší pomer strán ako 16:9 sa nachádza stále viac na stoloch hráčov. Vyššie rozlíšenie než full HD s rýchlejšou obnovovacou frekvenciou a nižšou dobou odozvy. AMD a Nvidia tiež optimalizovali komunikáciu medzi grafickou kartou a monitorom pomocou technológií ako Freesync od AMD a G-Sync od Nvidia. Tieto adaptívne synchronizácie vytvárajú lepší herný zážitok znížením chýb zobrazenia.

Nakupujte tu

Periférie

> Zistite viac

Rôzne typy hráčov majú rôzne požiadavky na hardvér. Mechanické klávesnice a plne konfigurovateľné myšky tento dopyt spĺňajú. Webové kamery nadobúdajú na dôležitosti, hráči chcú ukázať, čo hrajú, a byť súčasťou show. Dobrá kvalita zvuku sa stala nevyhnutnou pre hranie hier, 7.1 priestorový zvuk a pohodlie sú nutné. Hráči ich chcú používať na akejkoľvek platforme, nielen na PC. A všetko by malo mať RGB.

Nakupujte tu

Komponenty

> Zistite viac

Tu nájdete všetko, čo hráč potrebuje. Rýchle grafické karty alebo lacné modely. Základné dosky a procesory s najnovšou alebo spoľahlivou technológiou. RAM s vysokými frekvenciami a nízkymi latenciami. HDD pre vysoké kapacity alebo SSD pre rýchlu výmenu dát. Zdroje energie pre vysoké energetické nároky a účinnosť. Akákoľvek konfigurácia vyžaduje tiež dokonalé riešenie chladenia.

Nakupujte tu

Sieťové riešenia

> Zistite viac

Sieťové produkty sa stali dôležitou súčasťou nastavenia hráča. Nové štandardy WiFi s vyššou rýchlosťou a nižšou latenciou, väčšími anténami pre lepšiu kvalitu signálu a vyšším dosahom sú len niektoré z funkcií požadované hráčmi. Integrácia lepších bezpečnostných nástrojov a prioritizácia paketov môže byť klúčom pre hry a streamery.

Nakupujte tu

Príslušenstvo

> Zistite viac

Pre naplnenie hráčského zážitku je potrebné dobré herné kreslo s vysokým komfortom. Herný stôl s funkciami, ako sú slúchadlá alebo držiak na nápoje, správa káblov a povrch, vďaka ktorému je podložka pod myš zbytočná, zaisťuje, že je nastavenie kompletné. Vysoká kvalita je tiež vyžadovaná u káblov. S rozbočovačmi a prepínačmi nemá hráč nikdy problém s pripojením. So správnou brašnou alebo taškou bude zariadenie aj správne chránené.

Nakupujte tu

Cloud gaming

> Zistite viac

Ako sa náš svet stáva stále viac digitálnym, herný trh sa nenávratne mení z fyzického na digitálny. Medzi rôznymi možnosťami digitálneho hrania si viac hráčov vyberá cloudové hranie, pretože umožňuje hrať z akéhokoľvek zariadenia a kdekoľvek. To je dôvod, prečo sa očakáva, že trh cloudových hier porastie z aktuálnej tržnej hodnoty 2B $ na 8B $ v roku 2025.

Nakupujte tu

Tu nájdete aktuálne najhorúcejšie produkty v hernom segmente:


MÁTE ZÁUJEM?

Potom sa poponáhľajte a kontaktujte náš tím a vyhrajte ďalšiu hru s našimi hernými produktmi!