1. back

ALSO BONUS CLUB


Teenige boonuspunkte ostes ALSO veebipoest kampaaniatooteid

ALSO Bonus Club premeerib teid lojaalseks kliendiks olemise eest. Kui ostate ALSO boonusklubi kampaaniatooteid, saate vastutasuks boonuspunkte. Teenitud boonuspunktid saate vahetada meelepärase kingituse vastu ALSO Bonus Clubi kingipoes.

Punktide vahetamine preemiaks

Kui olete hakanud boonuspunkte koguma, saate igal ajal otsustada, kuidas ja milliste kingituste jaoks soovite oma punkte kasutada.

ALSO Bonus Clubi tingimused

Ühinege klubiga!

Registreeruge ALSO boonusklubi liikmeks. Pärast registreerumist saate 24 tunni pärast hakata nautima ALSO boonusklubi eeliseid

Vaadake kampaaniatooteid

Külastage ALSO boonusklubi kampaanialehekülge . Siit leiate usaldusväärsete ALSO edasimüüjate olemasolevad kampaaniatooted. Klõpsake igal kampaaniatootel, et näha, mitu boonuspunkti saate nende ostmisega teenida.

Teenige boonuspunkte

Mida rohkem kampaaniatooteid ostate, seda rohkem boonuspunkte teenite. Saate külastada ka oma ALSO boonusklubi kontot, et näha, kui palju punkte olete kogunud.

Saate preemiaid

ALSO Bonus Clubi kingipoes on saadaval üle 1200 erisuguse preemia ja see on teie valik, millele te oma boonuspunkte kulutate. Vaadake, millised kingitused on saadaval!

Ühinege ALSO boonusklubiga nüüd!