LIETOJUMA JOMAS

Radošumam nav robežu

Dažādu nozaru pārstāvjiem, kas strādā birojā, ir kaut kas kopīgs: visiem ir jāsastopas ar izaicinājumiem, ko rada digitalizācija. Lai digitālās darbvietas izmantošana noritētu sekmīgi, HP ar saviem augstas klases produktiem nodrošina piemērotāko aparatūru - jaudīgu un daudzpusīgu. Tādējādi katrs darbinieks var apliecināt savas darbaspējas ar jaunākās paaudzes tehnoloģiju.

Atbilstoši katra individualitātei

HP risinājumi ir tik elastīgi pielāgojami, ka ir iespējams izveidot perfektu digitālo darbvietu atbilstoši katra darbinieka vajadzībām. Ja darbiniekam tiek nodrošināta darbvieta, kas atbilst vai pat pārsniedz individuālo priekšstatu par ērtu un jaudīgu darbvietu, darbs tiek paveikts mērķtiecīgi un ar entuziasmu, radot uzņēmumam pievienoto vērtību.

Visi biroji nav vienādi - katrai nozarei ir atšķirīgas vajadzības

Lai tās apmierinātu, HP ir izstrādājis augstas klases produktus jebkurām prasībām.

Ekonomika

Šeit darbojas lēmumu pieņēmēji, kam ikdienas darbā var lieliski noderēt HP Elite produktu efektivitāte un lietošanas ērtums.

Mehruzzināt vairāk

Bankas

Nozarē, kas balstās uz uzticēšanos, īpaši svarīga ir uzticamība.

uzzināt vairāk

Apdrošināšana

Automatizēti un digitalizēti procesi nodrošina labāku pakalpojumu līmeni apdrošināšanas ņēmējiem.

uzzināt vairāk

Civilais dienests

Valsts dienestu līmenī ir pieprasīti droši, uzticami un jaudīgi aparatūras risinājumi.

uzzināt vairāk

EKONOMIKA

Ekonomikas nozares darbinieki ik dienas pieņem nozīmīgus un tālejošus lēmumus. Turklāt parasti galvenais faktors ir termiņi, kas jāievēro. HP Elite produkti ir radīti atbilstoši šīm prasībām. Tiem ir īpaši daudzpusīgas funkcijas un iespējas, turklāt tie izskatās eleganti. Ar tiem var uzticami un ātri veikt visdažādākos uzdevumus, piemēram, nodrošināt video sakarus vai strādāt ar svarīgu dokumentāciju.

HP ir izstrādājis dažādus produktus, ko var ideāli pielietot. Piemēram, vieglie EliteBook planšetdatori ir perfekti piemēroti ceļošanai. Turklāt ērtam darbam vairākuzdevumu režīmā un labākam plānoto darbu pārskatam tos pavisam vienkārši var savienot ar īpaši platu EliteDisplay ekrānu. Lai izvairītos no kabeļu mudžekļa, visu ierīču un funkcionalitāšu savienošanai var izmantot ?HP Thunderbolt Dock G2.

BANKAS

Strādājot bankā, ir nepieciešama pārliecība, ka visa aparatūra vienmēr darbojas, jo šajā nozarē galvenais ir klients. Perfekts aprīkojums, piemēram, ar HP EliteBooks, ir neaizstājams arī vadības līmenī. Datorus bez problēmām var savienot ar plato, īpaši augstas attēla kvalitātes EliteDisplay ekrānu, izmantojot HP Thunderbolt Dock G2. Šajā ekrāna var pārskatāmi izkārtot un salīdzināt tabulas, diagrammas un dokumentus.

Turklāt HP produkti ir ērti lietošanā un aprīkoti ar jaudīgu tehniku. Plakanais dizains iederas jebkurā darbvietā.

APDROŠINĀŠANA

Digitalizācijas procesa ietvaros apdrošinātāji aizvien vairāk modernizē savas IT sistēmas. Tīklošana samazina papīra dokumentācijas apjomus un palielina pieprasījumu pēc uzticamiem aparatūras risinājumiem, piemēram, HP EliteBooks ?vai HP EliteDisplays. Tā kā komunikācija vairs nenotiek papīra formātā, darbs ievērojami produktīvāk norit ne tikai birojā, ?bet arī mājās un filiālēs. Ievērojami pieaug peļņa, konkurētspēja un sadarbība ar klientiem.

Ērtai klientu attālai konsultēšanai ir pieejami portatīvi displeji. Ar portatīviem HP printeriem un daudzfunkcionālajiem printeriem dokumentus un līgumus uzreiz var ieskenēt un izdrukāt. Lēmumu pieņemšana notiek ātrāk, un procesi ir optimizēti.

CIVILAIS DIENESTS

Civilajā sektorā nākas sastapties ar daudziem dažādiem izaicinājumiem. Iedzīvotāji pieprasa mūsdienīgus digitālus pakalpojumus un iespēju nokārtot jebkuras problēmas tiešsaistē. Izglītības, pētniecības un mācību vai veselības aizsardzības iestādes vēlas uzturēt mūsdienīgu tehnoloģisko līmeni digitalizācijas jomā.

Ar augstas klases produktiem, piemēram, EliteBooks vai EliteDisplays, ko var vienkārši kombinēt, HP var piedāvāt tieši to, kas nepieciešams. Aparatūras komponentus var savstarpēji kombinēt un precīzi pielāgot dažādām darbības un pārvaldes jomām. Procesi norit efektīvāk, darbinieku apmierinātība pieaug, un tas ir ieguvums visai sabiedrībai.