LIETOJUMA JOMAS

Ļaujiet vaļu radošumam

Mediju nozare ne velti ir izslavēta kā ļoti krāsaina. Šeit mākslinieki un radošas personības strādā roku rokā ar digitālās nozares profesionāļiem, un visus vieno kopīgs izaicinājums: viņiem nepieciešami īpaši izstrādāti risinājumi ātrai ideju iedzīvināšanai. Te talkā nāk HP produkti, jo tie atbilst visiem produktīva un radoša darba nosacījumiem. Nekādu ierobežojumu - iespējams ir pilnīgi viss.

Neierobežotas iespējas, ko sniedz īpaši izstrādāti HP risinājumi

Katram cilvēkam ir savs personiskais priekšstats, kādai jābūt ideālai darbvietai. HP iepazīst šīs vēlmes un rada visus individuālas digitālās darbvietas komponentus.

Piepildiet savu klientu vēlmes, piedāvājot HP produktus

HP darbstacijas pārvērš sapņus realitātē

Fotogrāfija

Runājot par detalizētiem attēliem, HP ar izcilu attēla kvalitāti un krāsu precizitāti ir perfekts partneris.

uzzināt vairāk

Video

HP darbstacijas ir ārkārtēji jaudīgas, un videomateriālu apstrādē ļauj vienmēr iekļauties termiņos.

uzzināt vairāk

Grafiskais dizains

Ideju vizualizācija un ātra dizainu izveide - HP darbstacijas nodrošina piemērotu aparatūru jebkurai vajadzībai.

uzzināt vairāk

Māksla

Darbu plūsmā nekas nedrīkst traucēt koncentrēties. Ar HP darbstacijām jūs iegūstat pārliecību.

uzzināt vairāk

FOTOGRĀFIJA

Fotogrāfiem bieži nepieciešams apstrādāt savus darbus dažādās lietotnēs un kopīgot tos ar citiem. Gan viena attēla, gan daudzu fotoattēlu apstrādē HP produkti līdz sīkākajai detaļai precīzi atveido gatavo darbu un, pateicoties konvertējamam dizainam, nodrošina vienkāršas kopīgošanas iespējas.

Turklāt ar HP DreamColor tehnoloģiju lietotājs var īpaši precīzi attēlot visplašāko krāsu toņu gammu. Ideālo digitālo darbvietu papildina ekrāna marķieri un kalibrācijas sensori. Lai nodrošinātu nevainojamu aparatūras un programmatūras saderību, iekārtām ir Adobe sertifikāts. Ar pasaulē labākajiem digitālās fotogrāfijas rīkiem Lightroom CC un Photoshop CC attēlus var profesionāli apstrādāt, retušēt un salikt.

VIDEO

Filmu, videoklipu vai funkciju apstrādei ir nepieciešamas īpaši jaudīgas sistēmas. Turklāt parasti kritiski nozīmīgs ir laika faktors, ?jo klienti rēķinās ar norunātajiem termiņiem. HP jaudīgie aparatūras risinājumi palīdz ievērot noteiktos termiņus, jo vienmēr darbojas uzticami un ātri veic sarežģītus uzdevumus.

Video redaktori var vienkārši kopīgot saturu ar citiem lietotājiem ?un apstrādāt vairākslāņu failus augstā izšķirtspējā dažādās lietotnēs. Dažādas funkcijas, piemēram, NVIDIA videokarte, liela brīvpiekļuves atmiņa un HP Dreamcolor displeji nodrošina ērtu darbu. Lai nodrošinātu aparatūras un programmatūras saderību, HP darbstacijām ir Adobe sertifikāts. Programmatūra Adobe Creative Cloud video redaktoriem nodrošina visus profesionālos rīkus: Premiere, After Effects, Audition, Character Animator un Adobe Stock ar jaudīgo aparatūru darbojas nevainojami.

GRAFISKAIS DIZAINS

Grafikas dizaineriem nozīmīga ir spēja strādāt ātri. Tādi uzdevumi kā iespieddarba izkārtojuma izveide, jauna zīmola logotipa izstrāde vai jaunu tipogrāfijas procesu pielietošana ir īsts izaicinājums. HP piedāvā piemērotu jaudīgu aparatūru jebkuram lietojumam. Īpaši efektīvam radošam darbam dizaineri var izmantot zīmuli, lai tiešā veidā attēlotu savas idejas ekrānā. HP var piedāvāt pasaulē modernākos krāsu attēlošanas displejus maksimālai precizitātei. Vairākslāņu failu apstrāde notiek uzticami un ātri, un rezultātu kopīgošana ir pavisam vienkārša.

Grafikas dizaineru darbu atvieglo dažādas funkcijas, piemēram, skārienekrāns, kalibrācijas sensori vai ekrāna marķieri. Lai garantētu aparatūras un programmatūras saderību, visām iekārtām ir Adobe sertifikāts, kas apliecina lietotņu, piemēram, Photoshop, Illustrator, ?Draw vai InDesign, nevainojamu darbību.

MĀKSLA

HP produkti ļauj māksliniekiem nodoties radošajam procesam, neraizējoties par tehnisko aprīkojumu. Viņiem ir iespēja izmantot profesionālu zīmuli, lai iedzīvinātu savas idejas pasaulē modernākajos krāsu attēlošanas displejos. Pateicoties nozares vadošajai HP DreamColor tehnoloģijai, rezultāti ir neparasti precīzi. Pēc tam autori pavisam vienkārši var kopīgot savu darbu ar citiem.

Radīšanas posmā mākslinieki var izmantot dažādas funkcijas, piemēram, 1 miljardu krāsu, kalibrācijas sensorus vai ekrāna marķierus. Lai garantētu aparatūras un programmatūras saderību, visām iekārtām ir Adobe sertifikāts, un ar Creative-Cloud lietotnēm, piemēram, Adobe Illustrator Draw, idejas jebkurā laikā var attēlot grafiskā formātā.

UZTICAMS SNIEGUMS

HP darbstaciju Z modelis izceļas ?ar ilgstošu maksimālo veiktspēju.

Neierobežota jauda

Nozarē vadošo termopastu izmantošana procesoriem un videokartei nodrošina ilgstošas izmantošanas iespēju.

Krātuve

Līdz 10 TB krātuve klēpjdatoros un ?48 TB galda datoros nodrošina pietiekami daudz vietas darbu saglabāšanai.

NVIDIA videokarte

Apstrādājiet vairākslāņu failus ?vēl ātrāk ar ?NVIDIA Quadro videokarti, kas nodrošina optimāli stabilu darbību.

Akumulatora darbības laiks

ZBook-Studio ?klāsts nodrošina ?līdz 16 stundām ?ilgu darbības laiku, un uzlādes laiki ?ir ļoti īsi.

REDZAMA EKRĀNA KVALITĀTE

Kvalitatīvs, augstvērtīgs rezultāts ir iespējams tikai ar precīzu, modernu ekrānu.

10 bitu krāsas: ar 1024 sarkanās, zaļās un zilās krāsas toņiem var iegūt līdz pat miljardam dažādu krāsu.

Krāsu precizitāte un kalibrēšana: ar HP DreamColor tehnoloģiju krāsu atveide ir maksimāli precīza gan ekrānā, gan izdrukā.

Krāsu skala: darbstacijās ir tikai perfektas krāsas, ko atbalsta tādas tehnoloģijas kā Adobe RGB, DCI P3, sRGB un BT.709.

Matēts skārienekrāns: pēc taustes skārienekrāns līdzinās papīram, un tas nenogurdina acis.