KASUTUSVALDKONNAD

Tööviljakusel pole piire

Kontorites töötavaid erinevatest valdkondadest pärit inimesi ühendab üks asi - nende ees seisavad digipöördega seotud keerukad ülesanded. Selleks, et digitaalse töökoha kasutamine õnnestuks, pakub HP oma Premium toodetega sobivat riistvara, mis on ühtaegu nii võimas kui paindlik. Nii tagavad kõrgeima taseme tehnikaseadmed iga töötaja tööviljakuse.

Igaüks on keskpunktis

HP lahendused on nii paindlikud, et igaühele on võimalik kokku komplekteerida individuaalne ja ideaalne digitaalne töökoht. Need, kelle ettekujutused mugavast ja võimsast töökohast täituvad või kelle ettekujutusi ületatakse, teevad oma tööd sihipäraselt ning loovad ettevõttele lisaväärtust.

Kõik kontorid ei ole ühe vitsaga löödud - igal tegevusharul on oma nõudmised.

Nende kõigi käsitlemiseks töötas HP välja Premium tooted igale vajadusele

Majandus

Siin tegutsevad otsuselangetajad, kes vajavad oma igapäevases töös HP sarja Elite toodete tõhusust ja mugavust.

Lisateave

Pangandus

Tegevusvaldkonnas, mis tugineb usaldusele, on usaldusväärsed seadmed eriti hinnas.

Lisateave

Kindlustusfirmad

Automatiseeritud ja digitaliseeritud tooted pakuvad kindlustatutele paremat teenust ning kliendikogemust.

Lisateave

Avalik sektor

Riiklikul tasemel on turvalised, usaldusväärsed ja võimsad riistvaralahendused väga olulisel kohal.

Lisateave

MAJANDUS

Majandusvaldkonnas töötajad langetavad iga päev laialdase mõjuga otsuseid. Sealjuures on keskseks faktoriks siduv tähtaeg. HP sarja Elite tooted on nende nõuete tarbeks loodud. Neil on eriliselt paindlikud funktsionaalsed omadused ning lisaks näevad nad elegantsed välja. Nende abil saab erinevaid ülesandeid, nagu näiteks videokõned ja töö oluliste dokumentidega, usaldusväärselt ja õigeaegselt läbi viia.

HP on välja töötanud erinevaid tooteid, mida saab ideaalselt rakendada. Kerged EliteBook sarja tooted sobivad ideaalselt reisimiseks. Lisaks on eriti laia EliteDisplay abil võimalik omavahel siduda mitme asja korraga tegemist ning parema ülevaate säilitamist eesolevatest ülesannetest. Pusas kaablite vastu aitab HP Thunderbolt Dock G2, mis ühendab omavahel kõik seadmed ja funktsionaalsused.

PANGANDUS

Pangas töötajad peavad saama olla kindlad oma tarkvara töökindluses, kuna siin on klient kuningas. Ent ka juhtkonna tasemel on suurepärane varustus, näiteks HP sarja EliteBook tooted, kohustuslik. Arvutit saab muretult HP Thunderbolt Dock G2 kaudu ühendada laia ja äärmiselt paindlike kuvamisvõimalustega ekraaniga, mis kuulub HP sarja EliteDisplay. Sellega saab tabaleid, graafikuid ja dokumente võrdlemiseks ülevaatlikult paigutada.

Lisaks on HP tooteid mugav käsitleda ja need sisaldavad võimsat tehnoloogiat. Tänu oma lamedale disainile sobituvad need igasse moodsasse töökohta.

KINDLUSTUSFIRMAD

Digipöörde käigus uuendavad kindlustused pidevalt oma IT-süsteeme. Võrgustamine vähendab paberdokumentide kasutamist ning suurendab vajadust usaldusväärsete riistvaralahenduste järgi, nagu näiteks HP sarjad EliteBook või EliteDisplay. Tänu paberivabale kommunikatsioonile toimub omavaheline suhtlus mitte ainult kontoris, vaid ka kodukontorites ja harukontorites märksa produktiivsemalt. Kasumlikkus, konkurentsivõime ja püsiklientide arv suurenevad olulisel määral.

Klientide muljetavaldavaks nõustamiseks kohapeal on saadaval kaasaskantavad ekraanid. HP kaasaskantavate printerite ja kõik-ühes-printeritega saab dokumendid ja lepingud kohe sisse skanneerida ja välja printida. Tänu sellele langetatakse otsuseid kiiremini ning optimeeritakse protsesse.

AVALIK SEKTOR

Avalikus sektoris tuleb tegeleda paljude keerukate ülesannetega. Kodanikud nõuavad moodsaid digitaalseid teenuseid ja veebis lihtsalt läbi viidavaid haldusprotsesse. Lisaks soovivad erinevate valdkondade (nt hariduse, teaduse ja koolituse või tervishoiu) asutused olla digitaliseerimise mõistes tehnika värskeimal tasemel.

Kvaliteettoodetega, nagu näiteks sarja EliteBook või EliteDisplay tooted, mida on võimalik tõrgeteta omavahel kombineerida, on HP-l täpselt õige varustus. Riistvarakomponente on võimalik kombineerida ning täpselt erinevate töö- ja haldusvaldkondade vajadustele vastavaks kohandada. Protsessid muutuvad tõhusamaks ja töötajate rahulolu tõuseb üldsuse hüvanguks.