KASUTUSVALDKONNAD

Tehke loovusele ruumi

Meediavaldkond ei oma ilmaasjata eriti kirju valdkonna kuulsust. Nii kunstnikud kui digieksperdid omavad ühist vajadust - vastavalt oma tarvidustele kohandatud lahendused ning ideede kiire elluviimine. Just siin tulevad mängu HP tooted, mis täidavad kõiki viljaka ja loova töö nõudeid. Piire pole - kõik on võimalik!

Vajadustekohased HP lahendused võimaldavad piiramatult töötada

Igal inimesel on ideaalsest töökohast oma arusaam. HP täidab kõigi vajadused ning varustab neid individuaalsete digitaalse töökoha komponentidega.

Täida oma kliendi soovid HP toodete abil

HP tööjaamadega saab unistusest reaalsus

Fotograafia

Kui detailid on olulised, on HP oma suurepärase pildikvaliteedi ja värvitäpsuse poolest ideaalseks partneriks.

Lisateave

Video

HP tööjaamad on erakordselt võimekad ning hoolitsevad videotöötluse puhul selle eest, et tähtaegadest saaks kinni peetud.

Lisateave

Graafiline disain

Ideede visualiseerimine ja disainide kiire elluviimine - HP tööjaamad pakuvad igaks olukorraks sobivat riistvara.

Lisateave

Kunst

Tööhoos olles ei tohi miski keskendumist segada. Selle kindluse annavad Sulle HP tööjaamad.

Lisateave

FOTOGRAAFIA

Fotograafid seisavad sageli ülesande ees, kuidas oma tööd erinevate rakenduste lõikes optimeerida ja teistega jagada. Olud tegu pildi järeltöötluse või mitme pildi korraga töötlemisega - HP tooted kujutvad loodud tööd pisimagi detailini täpselt ning võimaldavad seda kompaktarvuti muudetava kuju tõttu hõplsalt jagada.

HP DreamColori tehnoloogia abil saab kasutaja eristada ka kõige peenemaid värviüleminekuid. Ekraanil olevad markerid ja kalibreerimisandurid muudavad digitaalse töökoha ideaalseks. Seadmetel on Adobe sertifikaat, mis annab kindlustunde riist- ja tarkvara ühildumise kohta. Parimate digitaalse fotograafia tööriistade, Lightroom CC ja Photoshop CC abil saab pilte professionaalselt töödelda, retušeerida ja kokku panna.

VIDEO

Filmide ja reklaamklippide töötlemine nõuab eriti võimekaid süsteeme. Sealjuures on enamasti kriitiliseks faktoriks aeg, kuna kliendid usaldavad kokkulepitud tähtaegu. HP võimsad riistvaralahendused toetavad Sind tähtaegadest kinnipidamisel, töötades usaldusväärslet ja täites keerukaid nõudeid.

Videoredaktorid suudavad sisu tõrgeteta teistega jagada ning mitmekihilisi faile kõrge kvaliteediga mitme rakenduse lõikes töödelda. Mugava töö tagavad NVIDIA graafika, suur töömälu ja kuvarid HP DreamColor Displays. Kindlustunde, et riist- ja tarkvara ühilduvad, annab Sulle HP tööjaamade Adobe sertifikaat. Adobe Creative Cloudi abil on videoredaktorid saadaval kõigis professionaalsetes tööriistades. Premiere, After Effects, Audition, Character Animator ja Adobe Stock töötavad tänu võimsale riistvarale tõrgeteta.

GRAAFILINE DISAIN

Graafilised disainerid peavad suutma kiiresti tööd teha. Sellised ülesanded nagu trükiste kujundamine, uute logode loomine ja tüpograafiaprotsesside rakendamine nõuavad neilt palju. HP pakub igaks juhtumiks sobivat võimekat riistvara.

Eriti tõhusa loovtöö tagamiseks võivad disainerid kasutada pliiatsit ning kanda oma ideed otse ekraanile. HP-l on kõige uuenduslikumad värvikriitilised ekraanid, mis pakuvad suuremat täpsust. Mitmekihilisi faile töödeldakse usaldusväärselt ja kiirelt ning tulemuste jagamine toimub komplikatsioonideta.

Sellised funktsioonid nagu ekraanide puutetundlikkus, kalibreerimisandurid ja ekraanil olevad markerid toetavad graafilisi disainereid kõigi ülesannete täitmisel ideaalselt. Riist- ja tarkvara ühilduvuse tagamiseks on kõigil seadmetel Adobe sertifikaat, mis annab kindlustunde, et rakendused Photoshop, Illustrator, Draw või InDesign töötavad tõrgeteta.

KUNST

HP tooted aitavad kunstnikel oma loovasse töösse süveneda nii, et nad ei peaks tähelepanu pöörama tehnikaseadmetele. Sul on võimalus kasutada professionaalset pliiatsit, toomaks oma ideed mailma moodsaimatele värvide suhtes kriitilistele HP ekraanidele. Tänu oma valdkonnas juhtivale tehnoloogiale HP DreamColor on tulemused märkimisväärselt täpsed. Viimaks saavad autorid oma tööd ka lihtsal viisil teistega jagada.

Loomise käigus lõikavad kunstnikud kasu näiteks 1 miljardist värvitoonist, kalibreerimisanduritest või ekraanil olevatest markeritest. Riist- ja tarkvara kindla ühilduvuse tagamiseks on kõigil seadmetel Adobe sertifikaat, nii et Creative Cloudi rakenduste, näiteks Adobe Illustrator Draw' abil saab ideedele igal ajal anda graafilise kuju.

USALDUSVÄÄRNE JÕUDLUS

X by HP tööjaamad hiilgavad pikaajalise maksimaalse võimsusega.

Piiramatu võimsus

Protsessori ja graafikakaardi termopastad on oma valdkonna tipptehnoloogia ning võimaldavad seadmete pikaajalist kasutamist.

Mälu

Sülearvutite kuni 10 TB ja lauaarvutite kuni 48 TB mälu pakub Sinu töödele piisavalt ruumi.

NVIDIA graafikakaart

Renderda tänu NVIDIA Quadro graafikakaardile mitmekihilisi faile veelgi kiiremini ja optimaalse stabiilsusega.

Aku vastupidavus

ZBook Studio sari pakub kuni 16-tunnise tööajaga akut ning väga lühikest laadimisaega.

SILMAPAISTEV PILDIKVALITEET

Kvaliteetseid tulemusi saab saavutada ainult täpsetel ja kaasaegsetel ekraandidel.

10-bitised värvid: 1024 punast, rohelist ja sinist tooni annavad Sinu käsutusse üle miljardi värvi.

Värvide täpsus ja kalibreerimine: tehnoloogia HP DreamColor hoolitseb värvide äärmiselt täpselt kujutamise eest ekraanil kuni printimiseni välja.

Värviskaala: tööjaamad pakuvad vaid ideaalseid värve, mida toetavad sellised tehnoloogiad, nagu seda on Adobe RGB, DCI P3, sRGB ja BT.709.

Matt puutetundlik ekraan: puutetundliku ekraani kompekuva sarnaneb paberiga ega väsita tänu sellele silmi.