Kas Sinu ettevõtte andmed on juba varundatud?

Kui veel ei ole, siis siin on mõned põhjused, miks seda tasuks teha!

Kas Sa oled teinekord arvutile update'i tehes hinge kinni hoidnud, kuna miskit on update'i tegemisel justkui valesti läinud? Või oled
end teinekord siunanud, kuna kustutasid kogemata olulise faili ära? Oled ehk üks neist, kes usub, et Office 365 sisaldabki justkui varundus-
lahendust ning sellest piisab Sinu ettevõttele? Siin on Sulle natukene infot, mida kujutab endast Office 365 varundus ning miks
tasuks Sul investeerida iga kuu mõni euro oma andmete varundamiseks.

NB! Nexeticul on saadaval TASUTA 30-päevane prooviversioon, et saaksid selle headuses ise veenduda. Peale selle toimus
21. oktoobril ka Nexeticu webinar, kus oma ala ekspert Toni Luhti rääkis lähemalt varunduslahendusest ja selle vajalikkusest ettevõttele. Webinari saad järgi vaadata altpoolt.


Milleks varunduslahendus? Varundus Office 365-le? Mis on Nexetic? Milleks Sulle Nexetic?
Vaata webinari Haara tasuta prooviversioon


Milleks Sulle üldse varunduslahendus?


Milleks võtta Office 365-le juurde varunduslahendus?

Selleks, et saaksid tagada oma ettevõtte andmete kättesaadavuse ka pärast nende kustumist Office 365 prügikastist, soovitame juurde valida ka varunduslahenduse, mis aitab andmeid kiirelt ja mugavalt varundada ning taastada.

Kas teadsid, et kasutaja avastab keskmiselt alles 140 päeva hiljem, et talle vajalikud andmed on kustutatud või kaduma läinud? Valides Office 365-le juurde ka varunduslahenduse on aga kustunud failide taastamine lihtsamast lihtsam – olenemata sellest, kas soovitakse taastada kontaktide informatsiooni (Exchange), kalendrifaile (Exhange) või hoopis oma faile OneDrive’is.

Allpool oleval joonisel on näha, kui kaua mingis keskkonnas kustutatud andmed säilivad ning siit leiad rohkem infot Microsofti andmete säilitamisaja poliitika kohta.

Kui soovid, et Sinu andmed oleksid turvaliselt varundatud ka pärast allpool välja toodud tähtaegu ning soovid tagada, et saaksid igal ajal ka oma faile taastada, siis võta Datafoxi tiimiga ühendust!


Spetsiaalselt Office 365/Microsoft 365 jaoks välja töötatud varunduslahendus

Kas teadsid, et Nexetic aitab Sul kaitsta oma äriliselt kriitilisi andmeid Microsoft Office 365 kasutamisel? Shield Backup Office 365 pakub automaatset varundust Sinu ettevõtte andmetele kaitstes kriitilist infot nii töötajate endipoolsete apsakate kui ka pahavara eest.

Nexetic pakub 30-päevast TASUTA prooviversiooni

Nexeticu igakuine kuutasu kasutaja kohta on kõigest 3,99€1. Ent selleks, et saaksid Nexeticu varunduslahenduse headuses ka ise veenduda, pakume 30-päevast tasuta prooviversiooni.

1 Hinnale lisandub käibemaks. Tegemist on soovitusliku lõpphinnaga.

Haara tasuta prooviversioon


Milleks on Sul Nexeticut tarvis?

Andmed on muutunud ettevõtete (ja ka eraisikute) väärtuslikuimaks varaks ning aina enam liigutatakse oma andmeid Office 365 lahendusse.

Kas teadsid, et ettevõtte ärikatkestus võib keskmiselt maksta 5 000-20 000 eurot päevas? Või seda, et Office 365’s paiknevad meilid on sageli väärtuslikumad kui CRM’is olevad andmed?

Andmete käitlemisel on alati oht, et võib tekkida puhtinimlik viga, mistõttu võib oluline info kaotsi minna. Teisalt säilib ettevõttel ka oht langeda lunarahanõuete ohvriks või pahavara rünnaku alla. Sellistel hetkedel on hea, kui on olemas toimiv varunduslahendus, mis pakub kindlustunnet, et ettevõtte andmed on kaitstud ning igal ajal kättesaadavad.


Kasu, mida saad Nexeticu kasutamisest

  • Nexetic aitab tagada Sinu äri jätkusuutlikkuse ka siis, kui on tekkinud väärtuslike andmete kadu
  • Kliendiandmete säilitamine nii, et kõik oleks GDPR’iga kooskõlas
  • Kiire andmete otsimise ja taastamise võimalus
  • Aitab laiendada pilveteenuste kasutamist, et Sinu äri oleks paindlikum
  • Laiem pilveteenuste kasutamine ning kaitstud andmed muudavad kodukontoris töötamise märksa turvalisemaks ja mugavamaks
  • Lihtne ja kiire juurutamine
  • Kaitse pahavara eest

Haara tasuta prooviversioon


Miks just pilvepõhine varunduslahendus?


21. oktoobril toimus pooletunnine Nexeticu varundusteemaline webinar „Why? How? When? To protect your
critical business data on Microsoft Office 365“
, mis oli suunatud eeskätt just lõppklientidele.

Juhul, kui Sul ei õnnestunud webinaril osaleda, siis saad allpool oleva lingi kaudu seda järgi vaadata. Webinaril rääkis Nexeticu varunduslahenduste ekspert Toni Luhti lähemalt, miks tasuks varunduslahenduse peale mõelda, milliseid eeliseid pakub kaasajale omaselt pilvepõhine varunduslahendus ja milliseid varunduslahendusi leidub Nexeticu tooteportfellis.

Kui Sul tekkis seepeale huvi Nexeticu varunduslahenduste vastu, siis küsi meie käest Office 365 varunduse tasuta prooviversiooni!

Vaata webinari järgi siit

Kampaaniat aitab korraldada ALSO Eesti OÜ, suurim IT-kaupade ja -teenuste maaletooja Eestis.