Pridružite se nam na novem virtualnem dogodku

S prvim dogodkom ALSO Spotlight 2020, v četrtek, 22. oktobra lahko izboljšate svoje poslovanje ter izkoristite številne priložnosti platform v oblaku! Strankam zagotovite izdelke, storitve in rešitve, ki so varne pred zobom časa. Izvedite več o ALSO Cloud Marketplace-u, začnite uporabljati internet stvari z našimi najnovejšimi izdelki, seznanite se z možnostmi hibridnih postavitev, uporabite najnovejše tehnologije za rast vašega podjetja.

Pridružite se

Obrnite se na strokovnjake

Stopite v stik preko Microsoft Teams - na voljo so vam ALSO strokovnjaki. Pogovorite se z njimi o vaših individualnih zahtevah in izzivih.

Agenda 9.00 - 13.00

TimeTopic and Speaker 
09.00 – 09.05 Pozdravni govor Janez Bregar, generalni direktor ALSO Technology Ljubljana Pridružite se
09.05 – 09.15 Modernizacija z oblakom, Barbara Domicelj, generalna direktorica Microsoft Slovenija Pridružite se
09.15 – 09.25 Partnerske usmeritve za leto 2020/2021, Gašper Vilič Purg, ALSO Pridružite se
09.25 – 09.50 Microsoft 365 Business: postati in ostati visoko produktiven, Matic Zupančič, ALSO Pridružite se
09.50 – 10.20 Microsoft Azure: prvi koraki v Azure – od ideje za rešitev do ocene stroška, Borut Obran, ALSO Pridružite se
10.20 – 10.30 Kratek odmor  
10.30 – 11.15 ALSO Cloud Marketplace: prednosti in priložnosti za prodajalce, oziroma kako čim bolj izkoristiti naš marketplace, Gašper Vilič Purg in Matic Zupančič, ALSO Pridružite se
11.15 – 11.30 From Cyber Threat to Cyber Security, How to protect your customers and grow your business**, Artjoms Krumins, ALSO Pridružite se
11.30 – 11.50 Kaspersky: ko v podjetju zahtevate od varnosti več, kot lahko ponudijo Microsoft 365 storitve, se vsekakor morate ozreti na Kaspersky, ki nudi zaščito pred naprednimi grožnjami z interneta, Samo Kraker, ALSO Pridružite se
11.50 – 12.10 Veeam Backup: Why you need an Office 365 backup solution, and why Veeam?*, Cristian Suteu, Veeam Pridružite se
12.10 – 12.30 Vade Secure: Kako v 15 minutah (prav zares!) zavarovati celotno organizacijo pred naprednimi grožnjami, ki prežijo na uporabnike elektronske pošte, Saša Dunjko, ALSO Pridružite se
12.30 – 12.50 Dell EMC: IDPA DP4400- Popolna rešitev za varnostno kopiranje podatkov, Primož Golob, Dell Technologies Pridružite se
12.50 – 13.00 Q&A  

*časovnica se lahko malenkost spremeni
**(predavanje bo v angleškem jeziku)

Gašper Vilič Purg

Vodja prodaje storitve v oblaku, ACMP
ALSO Technology Ljubljana
Gasper.Vilic@also.com

Matic Zupančič

Predprodajna in tehnična podpora Microsoft 365
ALSO Technology Ljubljana
Matic.Zupancic@also.com

Borut Obran

Predprodajna in tehnična podpora Azure
ALSO Technology Ljubljana
Borut.Obran@also.com

Samo Kraker

Prodaja Kaspersky
ALSO Technology Ljubljana
Samo.Kraker@also.com

Primož Golob

Territory Advisory Systems Engineer Adriatic and Bulgaria
Dell Technologies
Primoz.Golob@Dell.com

Saša Dunjko

Namestnik vodje programa Microsoft
ALSO Technology Ljubljana
Sasa.Dunjko@also.com

Artjoms Krumins

ALSO Group Cybersecurity CoC lead
Artjoms.krumins@also.com

Cristian Suteu

Inside Systems Engineer - Africa and Eastern Europe
Veeam
cristian.suteu@veeam.com

V kolikor imate kakršnakoli vprašanja nas lahko kontaktirate

Nataša Purgaj
E-naslov: Natasa.Purgaj@also.com