1. cofnij

PORTAL ALSO CLOUD MARKETPLACE

Lokalny rynek z rozbudowanym katalogiem usług typu „chmura” i usług wartości dodanej

Platforma ALSO Cloud to nie tylko automatyczne świadczenie usług typu „chmura”. Jest najbardziej kompleksowy z dostępnych rynków online, z zestawem funkcjonalności obejmującym sprzedaż, pomoc, raporty i samoczynną obsługę rozmaitych usług typu „chmura”.

Rejestracja do ALSO Cloud Marketplace:

 • Jeżeli jesteś już naszym partnerem wyślij maila na adres: sales.pl@also.cloud – otrzymasz od nas umowę online!
 • Jeżeli nie jesteś partnerem ALSO:
  • wypełnij formularz dostępny tutaj
  • zaznacz pole Dostęp do usług Cloud? TAK
  • w ciągu 24h dostaniesz od nas umowę online oraz dostęp do platformy ALSO Cloud Marketplace

Portal ALSO Cloud Marketplace

Cloud Vendors

Funkcjonalność ALSO Cloud Vendors wykorzystuje portal ALSO Cloud Marketplace do szybkiego i łatwego udostępniania usług tysiącom parterów i ich klientów w różnych kanałach sprzedaży, jak też do optymalizowania dostarczanych usług poprzez korzystanie z profesjonalnej obsługi przez ALSO.

Niezależni dostawcy oprogramowania (ISV) w chmurze sieciowej

O zarejestrowanie się na portalu ALSO Cloud Marketplace mogą ubiegać się firmy ISV z całego świata, stosując biznesowy model abonamentów usług. Rynek ofert oprogramowania obsługującego dalsze podmioty i zlokalizowanego rozwija się dynamicznie. Portal ALSO Cloud Marketplace łączy dostawców ISV oferujących usługi w chmurze sieciowej z tysiącami firm handlowych i klientów końcowych w całej Europie.

Portal ALSO Cloud Marketplace

Dzięki portalowi ALSO Cloud Marketplace dostawcy oferujący usługi w chmurze sieciowej, firmy ISV oraz partnerzy handlowi mogą scalać, integrować, indywidualnie dostosowywać i zarządzać rozmaitymi usługami chmury sieciowej w ramach spersonalizowanej oferty handlowej. Platforma chmury sieciowej ALSO pozwala zautomatyzować cykl życia usługi w chmurze od sprzedaży do fakturowania oraz ułatwia tworzenie ofert hybrydowych, z usługami wartości dodanej optymalnie dostosowanymi do dalszego cyklu życia usługi u klienta.

Partnerzy handlowi

ALSO Cloud Marketplace pozwala partnerom handlowym łączyć, sprzedawać i zarządzać usługami w chmurze za pomocą lokalnego portalu oraz łączyć je z istniejącymi ofertami produktów i usługami wartości dodanej w celu utworzenia unikalnej, hybrydowej oferty najodpowiedniejszej na danym rynku.

Klienci

Klienci korzystają z usług tworzonych i oferowanych im przez partnerów handlowych ALSO.

Użytkownicy

Użytkownicy korzystają z usług chmury sieciowej udostępnianych im przez ich pracodawcę.

 • Wypełnij formularz dostępny tutaj!

Dlaczego portal ALSO Cloud Marketplace to właściwy wybór?

Korzyści dla partnerów handlowych

 • Rozmaitość usług chmury sieciowej. Dostęp do wielu wysokiej jakości usług chmury sieciowej od wielu dostawców i firm ISV.
 • Wszystko w jednym miejscu. Możliwość łączenia w pakiety, sprzedawania i zarządzania unikalnymi połączeniami usług w różnych kategoriach odpowiednio do popytu na rynku.
 • Usługi wartości dodanej. Możliwość korzystania z usług wartości dodanej ALSO w rodzaju usług finansowych i marketingowych, pozwalających na maksymalnie szybkie zaoferowanie produktu na rynku i w chmurze sieciowej.
 • Lokalna obsługa. Oferowanie usług na lokalnym rynku, we własnym języku, lokalnej walucie, z pomocą na miejscu i wsparciem rynkowym ze strony miejscowego zespołu grupy ALSO

Korzyści dla dostawców i firm ISV oferujących usługi poprzez chmurę sieciową

 • Generowanie obrotów w krótkim czasie. Dostawcy i firmy ISV oferujące swoje usługi poprzez chmurę sieciową zwiększą swój obrót dzięki szybkiemu i łatwemu dostępowi do lokalnych partnerów handlowych i ich klientów.
 • Krótki czas wprowadzenia na rynek. Usługi na portalu ALSO Cloud Marketplace można zaoferować w krótkim czasie, skupiając się na działaniach związanych z wprowadzaniem na rynek generujących maksymalną wartość.
 • Niższe koszty. Wykorzystanie oferty usług i profesjonalnej obsługi ze strony ALSO pozwala optymalizować własne usługi i właściwie nimi zarządzać.
 • Większa wartość dodana. Kapitalizacja rosnącego popytu na usługi typu chmura oraz możliwość zdobycia zaufania klientów jako dostawca lub firma ISV dzięki ofertom zintegrowanych rozwiązań o pionowej strukturze.

ALSO Cloud Marketplace
ALSO Cloud Support

+48 22 676 09 00
sales.pl@also.cloud