1. cofnij

PROMOCJA

Do 31 grudnia br. bezpłatna dostawa przy zamówieniu min. 1 sztuki dowolnego dysku SAMSUNG.
Kod promocji: SamsungDelivery

POZNAJ DYSK SAMSUNG T5

Kompaktowy, lekki, bezpieczny i wytrzymały przenośny dysk SSD T5 to zupełnie nowe podejście do pamięci zewnętrznej i jeszcze szybszy transfer danych.

Szybkość

Przenośny dysk SSD T5 zapewnia szybkość transferu wynoszącą nawet do 540 MB/s. Pamięć flash V-NAND firmy Samsung i interfejs USB 3.1 Gen 2 pozwala na osiągnięcie 4,9x wyższej prędkości, niż w przypadku zewnętrznych dysków twardych HDD. Transfer czy wykonanie kopii zapasowej będzie teraz o wiele szybsze. Nawet dla dużej ilości danych ,takich jak wideo 4K czy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

Bezpieczeństwo

T5 przetrwa upadek z wysokości nawet 2 metrów dzięki wytrzymałej, metalowej obudowie. Nie posiada ruchomych części, które mogłyby ulec uszkodzeniu w trakcie upadku. Ponadto, opcjonalne zabezpieczenie hasłem z szyfrowaniem sprzętowym AES 256 bitów chroni Twoje prywatne dane.

Metalowy minimalizm

Możesz wybrać jedno z dwóch aluminiowych wykończeń – kuszący niebieski dla modeli 250 GB i 500 GB oraz głęboka czerń dla modeli 1 TB i 2 TB. Zaokrąglona metalowa obudowa wygodnie mieści się w dłoni.

Wygoda

Kompaktowy, lekki i smukły T5 to idealny dysk przenośny. Mniejszy od przeciętnej wizytówki, waży zaledwie 51 gramów i ma grubość tylko 10,5 mm. Takiego rozwiązania jeszcze nie znałeś.

Oprogramowanie zapewniające pełną kontrolę

T5 wyposażono w nowe, intuicyjne oprogramowanie dla smartfonów i tabletów z systemem Android*, a także dla komputerów PC i Mac

Łatwe połączenie

T5 podłączysz do szerokiej gamy urządzeń – od komputerów PC i Mac, po smartfony i tablety. Dołączone do zestawu kable USB typu C na C oraz USB typu C na A zapewnią łączenie bez konieczności zakupu dodatkowych przejściówek.

GOTOWY ZAWSZE I WSZĘDZIE

Zabierz wszystkie dane ze sobą. Przenośny napęd SSD T5 umożliwia Ci łatwy i wygodny dostęp do Twoich danych, dzięki czemu w razie potrzeby zawsze masz je pod ręką. Możesz mieć ze sobą dokumenty, zdjęcia i wideo, aby pracować lub uprzyjemniać sobie czas, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Zobacz dostępne produkty