Zasady konkursu

Kupuj produkty Xerox dostępne w ALSO Webshop i wygraj voucher na 4-dniowy pobyt na mazurach w Hotelu Mikołajki Leisure & SPA w terminie od 15.05.2024 do 18.05.2024.
Konkurs trwa od 1.03.2024 r. do 12.04.2024 r. W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnicy muszą zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie.
Nagrodzonych zostanie 8 Partnerów!

Zarejestruj się Regulamin Poznaj ofertę Xerox

Skorzystaj z wyjątkowych atrakcji zaplanowanych na czas pobytu

Hotel Mikołajki Leisure & Spa

Pięciogwiazdkowy obiekt wypoczynkowy zlokalizowany jest w centrum malowniczo położonych Mikołajek, na środku jeziora Mikołajskiego, na Ptasiej Wyspie. Na gości czeka strefa SPA & Wellness, gdzie mogą zrelaksować się w saunie i kompleksie basenowym hotelu.

W luksusowych pokojach, każdego ranka odpoczywający witani są przez zmącony pływającymi żaglówkami błękit tafli jeziora.

Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Odpocznij od zgiełku miasta, smogu i trąbiących aut. Ranczo Frontiera to urocze gospodarstwo, prowadzone od 20 lat, zachwyci Cię swoim sielskim klimatem i spokojem z jakim tutaj płynie życie. Skosztuj ręcznie robionych serów owczych i krowich, przy których produkcji, niezmiennie od 20 lat biorą udział tylko właściciele Rancza.

Wejdź na pokład żaglówki, złap za ster i przecinaj nią taflę jeziora. Poczuj się jak kapitan statku, płynący z wiatrem.

W chłodne wieczory, poczuj niepowtarzalny klimat Mazur. Usiądź obok ogniska wsłuchując się w szanty.