Windows 11 – Doskonałość w każdym detalu, wygoda w użyciu!

System Windows 11 ma w sobie wiele udogodnień, które sprawią, że korzystanie z niego będzie naprawdę przyjemne. Bez względu na to, czy pracujesz, uczysz się, czy pozwalasz sobie na odrobinę rozrywki, wykorzystując swój komputer - nie zawiedziesz się.

Jakie udogodnienia sprawią, że przekonasz się, jak wygodne jest korzystanie z Windows 11?

PERSONALIZACJA KLAWIATURY DOTYKOWEJ

możesz wybrać, który spośród 13 motywów klawiatury dotykowej najbardziej Ci odpowiada. Zupełnie nowy silnik motywów sprawia, że możesz personalizować wybrany motyw i zmieniać obrazy w tle. Oprócz tego możesz zmienić rozmiar klawiatury dotykowej.

PISANIE POPRZEZ DYKTOWANIE

w Windows 11 znajdziesz nowy program, który uruchamia pisanie głosowe. Możesz korzystać z tego udogodnienia w każdym wybranym polu tekstowym. Wystarczy, że uruchomisz tę funkcję w ustawieniach i umieścisz jej ikonę w dowolnym miejscu na swoim ekranie.

ULEPSZONE STEROWANIE GESTAMI DOTYKOWYMI

dzięki temu łatwo i szybko przełączysz się między aplikacjami i pulpitami, z których korzystasz. Gesty przypominają te, które wykonujesz na touchpadzie, ale mają przemyślane i specjalnie zaprojektowane udoskonalenia. Możesz m.in.: szybko przełączyć się do ostatnio używanego okna aplikacji, wrócić do pulpitu, otworzyć Widok zadań lub przejść do kolejnego pulpitu.

MENU PIÓRA

to funkcja, którą pokochasz, jeśli używasz pióra cyfrowego. Możesz otworzyć menu pióra poprzez kliknięcie w ikonę pióra w prawym dolnym rogu paska zadań.

Do wysuwanego menu możesz dodać 4 ulubione aplikacje do rysowania lub pisania, aby szybko móc je otwierać, gdy używasz pióra.

PRZEŁĄCZNIK JĘZYKA

to funkcja, która umożliwi Ci szybkie przełączanie się między dodatkowymi językami i klawiaturami. Jak to zrobić? Wystarczy, że w prawym dolnym rogu na pasku zadań obok Szybkich ustawień znajdziesz ikonę przełączania języka i wybierzesz ten, z którego aktualnie korzystasz.